اخبار

معرفی دو محصول پژوهش محور توسط شرکت های تعاونی

معرفی دو محصول پژوهش محور توسط شرکت های تعاونی
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل: نمایشگاه هفته پژوهش با معرفی دو محصول پژوهش محور توسط شرکت های تعاونی به کار خود پایان داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل؛ قاسم رحیمی گفت: همزمان با شروع هفته پژوهش، نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار شرکت در استان اردبیل برگزار شد.

در این نمایشگاه که به مناسبت هفته پژوهش برگزار شد: اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل نیز همانند سال های گذشته با در اختیار گرفتن غرفه ای آخرین دستاوردهای واحدهای تولیدی این استان از جمله محصولات شرکت داروهای گیاهی ساجد و مزرعه آرتان را به نمایش گذاشت.

رحیمی با تاکید داشتن اولویت معرفی محصولات واحدهای تولیدی دانش بنیان خاطر نشان کرد: در طول مدت برپایی این نمایشگاه، کارشناسان متعددی حضور داشته و به معرفی و توضیح ابعاد علمی و فنی محصولات به نمایش گذاشته شده در غرفه این اداره کل  پرداختند.

مدیرکل اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل افزود: نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار استان اردبیل از تاریخ 17 تا 21 آذرماه از ساعت 9 الی 17 بعد از ظهر در دانشگاه محقق اردبیلی برپا شد و با توجه به استقبال چشمگیر مردم توانستیم در معرفی و تبلیغ محصولات تولید شده در این استان به خوبی ظاهر شویم.

 

۲۴ آذر ۱۳۹۸ ۱۰:۰۰
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید