اخبار

کسب رتبه اول استان اردبیل در ارزیابی عملکرد سال 97 وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

کسب رتبه اول استان اردبیل در ارزیابی عملکرد سال 97 وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی
طی مراسمی از اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل به دلیل کسب رتبه اول در ارزیابی عملکرد سال 97 وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تجلیل شد.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزرات تعاون، کار و رفاه اجتماعی، در ارزیابی عملکرد دستگاه های کشور اجرایی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از سطح متوسط در سال 1396 به سطح خوب در سال 1397 ارتقا یافت واز سازمان های تابعه، واحدهای ستادی، اجرایی و تیم های کاری موثر تقدیر و استان های برتر کشور تقدیر شد و استان های اردبیل، تهران، گلستان، اصفهان، خراسان رضوی، سیستان و بلوچستان، گیلان در ارزیابی عملکرد سال 97 رتبه های برتر شدند.

در جشنواره شهید رجایی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل با کسب رتبه برتر در مجموع شاخص های عمومی و اختصاصی در بین ادارات کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی با 97/47 درصد تحقق  از "قاسم رحیمی" مدیرکل و محمد صباحی، سعید فیضی، احمد ماهر و الهام شاه علیزاده اصل به عنوان تیم کاری موثر تقدیر شد.

اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران نیز کسب رتبه بعدی ر را در مجموع شاخص های عمومی و اختصاصی در بین ادارات کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی با 95/86 درصد تحقق داشت که به این علت از "پروانه رضایی" مدیرکل و حسن بابایی، محمدحسین رستمی، آزاده تفویضی ونی، محمد زره داریان، معصومه غلامی مبارک آباد و سعید  قوتی تقدیر شد.

در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گلستان با کسب رتبه دوم در مجموع شاخص های عمومی و اختصاصی در بین ادارات کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی با 94/36 درصد تحقق از "سعید مازندرانی" مدیرکل و حامد حاجی محمدی، محمد جواد احمدی، فاطمه قاسمی، معصومه میراعظمی تقدیر به عمل آمد.

اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان با کسب رتبه سوم در مجموع شاخص های عمومی و اختصاصی در بین ادارات کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی با 93/92 درصد تحقق، از "محسن نیرومند" مدیرکل و حسن پور عسگری، الهام آقاخانی، رضا قاسمی و امیر پسندیده پور تقدیر شد.

در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خراسان رضوی نیز با کسب رتبه سوم در مجموع شاخص های عمومی و اختصاصی در بین ادارات کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی با 93/92 درصد تحقق از "محمد سنجری"، مدیرکل و ناهید انتظاریان، آقای جابر یوسف پور، مریم ابراهیم زاده، و عاطفه عبدالعلی پور تقدیر شدو

 در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سیستان و بلوچستان با کسب رتبه اول در مجموع شاخص های عمومی و اختصاصی در بین دستگاه های اجرایی استان  با 93/46 درصد تحقق، از "مهرداد جهاندیده" مدیرکل و حمیدرضا  نجفی، سیدمهدی حسینی، سمانه شه بخش و سمیه جهان تیغ نژاد تقدیر شد.

اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان نیز با کسب رتبه سوم در مجموع شاخص های عمومی و اختصاصی در بین دستگاه های اجرایی استان  با 12/89 درصد تحقق از "عباس علیزاده"مدیرکل و سپیده سلیمی پور، زهرا پور یحیی، بهمن علی پناه و ایمان همایی تقدیر به عمل آمد.
۲۳ آذر ۱۳۹۸ ۰۸:۲۰
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزرات تعاون، کار و رفاه اجتماعی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید