اخبار

طی حکمی از سوی رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی انجام شد:

انتصاب احمد ماهر به سمت ریاست شورای هماهنگی روابط عمومی های دستگاه های زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان اردبیل

انتصاب احمد ماهر به سمت ریاست شورای هماهنگی روابط عمومی های دستگاه های زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان اردبیل
طی حکمی از سوی رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، احمد ماهر به سمت ریاست شورای هماهنگی روابط عمومی های دستگاه های زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان اردبیل منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، احمد ماهر طی حکمی از سوی رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به سمت «رئیس شورای هماهنگی روابط عمومی استان اردبیل» منصوب شد.

در متن این حکم آماده است: «در راستای اجرای بخشنامه شماره 163233 مورخ 05/09/1398 شورای هماهنگی روابط عمومی ها و نظر به پیشنهاد مدیر کل محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی، جنابعالی به موجب این ابلاغ به عنوان «رئیس شورای هماهنگی روابط عمومی استان» منصوب می شوید.

انتظار می رود وظایف و مسئولیت های محوله را در چارچوب دستورالعمل مصوب ابلاغی انجام و نسبت به برگزاری مستمر جلسات، ارسال صورتجلسات، پیشنهادات و نقطه نظرات به دبیرخانه شورای هماهنگی روابط عمومی ها کوشا باشید.

امید است در سایه توکل بر خداوند متعال و با همدلی، تعامل و درایت با سایر اعضاء شورا در نیل به وظایف 15 گانه بخشنامه مقام عالی وزارت، ارتقاء جایگاه شورا و نیز اطلاع رسانی از دستاوردها، فعالیت ها و اقدامات وزارت متبوع و دستگاه های زیرمجموعه موفق و موید باشید.»

۱۸ آذر ۱۳۹۸ ۰۸:۵۲
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید