اخبار

راه اندازی سامانه اطلاعات واحدهای کارگری

راه اندازی سامانه اطلاعات واحدهای کارگری
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: با راه اندازی سامانه اطلاعات واحدهای کارگری یک بانک اطلاعاتی قوی از واحدهای تولیدی استان شکل خواهد گرفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل؛ قاسم رحیمی در جلسه توسعه دولت الکترونیک این اداره کل بر ضرورت ارتقا خدمات الکترونیکی تاکید کرد و گفت: در سال های اخیر گام های موثری در جهت ارائه خدمات الکترونیکی به مخاطبین برداشته شده است.

وی با اشاره به اینکه گاها مشاهده می شود سامانه های الکترونیکی به دلیل عدم جامعیت، بروکراسی اضافی را متحمل سیستم اداری می کنند، گفت:  شفافیت، افزایش سرعت و کاهش بروکراسی یکی از مهمترین مولفه های ساختار دولت الکترونیک در ارایه خدمات به مشتریان است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل عنوان کرد: با راه اندازی سامانه اطلاعات واحدهای کارگری تمامی اطلاعات واحدهای تولیدی به صورت یکپارچه قابل مشاهده و رصد خواهد بود.

وی تصریح کرد: با شروع به کار سامانه ساوک و ثبت اطلاعات بازرسی های انجام شده از واحدهای کارگری در آن و شکل گیری یک پایگاه داده قوی کمک مهمی به مراجع حل اختلاف در جهت صدور آرا در شکایات کارگری و کارفرمایی خواهد شد.

قاسم رحیمی افزود: در طراحی سامانه های الکترونیکی با مطالعه و پیش امکان سنجی  به جای کارایی به دنبال اثر بخشی و خروج از روزمرگی و فرایندهای زاید هستیم.

 

۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۸:۳۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید