اخبار

ناصر نعمتی:

تشدید نظارت بر تعاونی‌ها و برخورد با متخلفان در دستورکار قرار دارد

تشدید نظارت بر تعاونی‌ها و برخورد با متخلفان در دستورکار قرار دارد
مدیر تعاون استان اردبیل: تشدید نظارت های مالی، عمومی و انتخابات شرکت های تعاونی‌ها و برخورد با متخلفان به صورت ویژه در دستور کار قرار دارد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، ناصر نعمتی؛ مدیر تعاون عصر دیروز در نشست با تعاونگران گفت: از تعداد 450 مورد نظارت عمومی بر تعاونی ها در برش سال گذشته نزدیک به دو برابر یعنی تعداد 860 مورد نظارت در این حوزه انجام شد که این نظارت ها مربوط به تعاونی های توزیعی، تولیدی و خدماتی در سطح استان است.

وی شفافیت مالی شرکت های تعاونی بر اعضا را یکی از موارد مهم در این شرکت ها عنوان کرد و گفت: در سال گذشته 762 مورد نظارت مالی از شرکت های تعاونی انجام شد که این رقم معادل 227 درصد نظارت مالی تعهدی در این حوزه است.

نعمتی خاطر نشان کرد: تعداد 582 مورد نظارت بر مجامع عمومی تعاونی های تحت پوشش اعم از عادی و فوق العاده در سال انجام شد که از این تعداد 90 مورد مربوط به مجامع عمومی تعاونی های توزیعی، 88 مورد مربوط به مجامع عمومی تعاونی های تولیدی و 66 مورد مربوط به مجامع عمومی تعاونی های خدماتی بوده است.

وی با بیان اینکه در سال مذکور تعداد 23 جلسه کمیسیون ماده (5) نظارت بر انتخابات تعاونی های تحت پوشش بعمل آمد گفت: از مجموع جلسات مذکور تعداد 20 جلسه مربوط به بررسی صلاحیت کاندیداها و 3 جلسه مربوط به رسیدگی به شکایات بوده که از این حیث تغییری نسبت به سال گذشته نداشته است.

 

مدیر تعاون استان اردبیل تاکید کرد:  تشدید نظارت های مالی، عمومی و انتخابات شرکت های تعاونی‌ها و برخورد با متخلفان به صورت ویژه در دستور کار قرار دارد.

۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۷:۵۱
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید