اخبار

اطلاعیه روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی درخصوص اعتراض به عدم شمول سبد حمایتی

اطلاعیه روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی درخصوص اعتراض به عدم شمول سبد حمایتی
اطلاعیه روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل درخصوص نحوه اعتراض افرادی که مشمول سبد حمایتی نشده اند.

اطلاعیه روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل؛ به اطلاع هم استانی های عزیز می رساند که کلیه افراد سرپرست خانوارها که در آخرین پرداخت مشمول سبد حمایتی نشده اند و خود را واجد شرایط می دانند می توانند از امروز یکشنبه سوم آذرماه جهت درخواست، شماره ملی سرپرست خانوار خود را  به کد دستوری #6369* ارسال کنند.

با ثبت کد ملی سرپرستان خانوار با استفاده از کد دستوری #6369* ظرف 24 ساعت برای آنها پیامک کد رهگیری با سر شماره HEMAYAT ارسال می شود.

متقاضیان میبایست پس از 48 ساعت از زمان دریافت کد رهگیری، به سامانه hemayat.mcls.gov.ir مراجعه نمایند.

دقت شود که شماره تلفن همراه حتما باید متعلق به سرپرست خانوار بوده و با شماره ملی سرپرست مطابقت داشته باشد.

تمامی اعتراضات ظرف مدت یک ماه بررسی شده و در صورت استحقاق بسته هر دوماه پرداخت خواهد شد.

با توجه به اینکه تدابیر لازم برای بررسی غیرحضوری درخواست متقاضیان درنظر گرفته شده است، نیاز به هیچگونه مراجعه حضوری به ادارات کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان ها و زیرمجموعه های آن نظیر سازمان تامین اجتماعی، صندوق بازنشستگی کشوری، سازمان بهزیستی، صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر و سایر نهادها نظیر استانداری، فرمانداری، بخشداری و کمیته امداد امام خمینی وجود ندارد.

هیچگونه پیامکی مبنی بر شمول، قطع و ثبت نام یارانه یا طرح حمایت معیشتی برای هموطنان ارسال نمی شود و هرگونه پیامک در این خصوص جعلی است.

اطلاعات موجود در پایگاه اطلاعات رفاه ایرانیان که بیش از 20 پایگاه اطلاعاتی در شکلگیری آن نقش دارند، ملاک بررسی درخواست متقاضیان است.

تنها مرجع اطلاع رسانی رسمی در خصوص شناسایی مشمولان، مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است و هرگونه اطلاع رسانی توسط سایر نهادها در خصوص شمول و بررسی درخواست متقاضیان فاقد اعتبار است.

اطلاعیه های بعدی از طریق این مرکز برای همشهریان ارسال خواهد شد.

۳ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۰۹
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید