اخبار

همزمان با هفته کارآفرینی انجام شد:

برگزاری رویداد شناسایی و توانمندسازی کارآفرینی در صنعت ساختمان

برگزاری رویداد شناسایی و توانمندسازی کارآفرینی در صنعت ساختمان
مدیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اردبیل گفت: همزمان با هفته کارآفرینی رویداد شناسایی و توانمندسازی کارآفرینی در صنعت ساختمان با هدف نورآوری و ابتکار در این حوزه برگزار شد.

  به گزارش روابط عمومی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اردبیل؛ اصغر مناف زاده با اعلام این خبر گفت: رویداد شناسایی و توانمندسازی کارآفرینی در صنعت ساختمان صبح دیروز  در محل سالن اجتماعات مدیریت تعاون، کار ورفاه اجتماعی شهرستان اردبیل برگزار شد.

مدیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اردبیل با اشاره به برگزاری این رویداد همزمان با هفته جهانی کارآفرینی، هدف از برگزاری رآن را ایجاد انگیزه برای آغاز ابتکار و نوآوری در این صنعت عنوان کرد

وی در ادامه افزود، این رویداد استارت آپی با مشارکت و همکاری مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی و پارک علم و فناوری دانشگاه محقق اردبیلی و انجمن صنفی کارگران ساختمانی برنامه ریزی و اجرا گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان اردبیل در این رویداد مطالبی در خصوص توسعه صنعت ساختمان با رویکرد نوین و با استفاده از ایده های خلاقانه جهت کاهش قیمت تمام شده در این حوزه ارائه و به سوالات حاضرین پاسخ داده شد.

 

۳۰ آبان ۱۳۹۸ ۱۱:۰۷
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید