اخبار

ضربه به پیکره تولید اصلی ترین هدف دشمن است

ضربه به پیکره تولید اصلی ترین هدف دشمن است
رئیس شورای قشر بسیج کارگری استان اردبیل گفت: امروز اصلی ترین هدف دشمن ضربه به اقتصاد کشور و شلیک به پیکره تولید کشور است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل؛ چهارمین جلسه شورای قشر بسیج کارگری استان به موضوع فرارسیدن هفته گرامیداشت بسیج صبح امروز با حضور مسئولین استانی و مدیران واحدهای تولیدی در محل اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل برگزار شد.

رئیس شورای قشر بسیج کارگری استان اردبیل در این جلسه با اشاره به فرارسیدن هفته بسیج گفت: برنامه های این هفته با رویکردی جدید با همکاری واحدهای تولیدی استان برگزار خواهد شد.

وی افزود: یکی از اصلی ترین اهداف بسیج کارگری حمایت از واحدهای تولیدی با شناسایی و عارضه یابی مشکلات قبل از تبدیل به بحران است.

قاسم رحیمی عنوان کرد: امروز اصلی ترین هدفه دشمن ضربه به اقتصاد کشور است و جهت نیل به این امر شلیک به پیکره تولید کشور هدف گیری شده است.

در ادامه این جلسه سرهنگ پاسدار خلیل منوچهری گفت: تجلیل از کارآفرین نمونه استان در سنگر تولیدی از جمله برنامه هایی هست طی مراسمی در سالن ولایت که به مناسبت بزرگداشت این هفته انجام خواهد شد.

وی در ادامه تشریح برنامه ها گفت: بازدید دانش آموزان و دانشجویان از واحدهای تولیدی، برگزاری مسابقات ورزشی بین واحدهای کارگری نیز از دیگر برنامه های این هفته خواهد بود.

 

۲۸ آبان ۱۳۹۸ ۱۲:۱۳
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید