اخبار

رویداد مشاوره رایگان کسب‌وکار (هم‌آفرینی) برگزار می‌شود

رویداد مشاوره رایگان کسب‌وکار (هم‌آفرینی) برگزار می‌شود
مدیرکل دفتر توسعه کارآفرینی و بهره وری نیروی کار وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی از برگزاری رویداد مشاوره رایگان کسب و کار (هم آفرینی) در روز شنبه دوم آذرماه خبر داد.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، رحیم سرهنگی با اعلام این خبر تصریح کرد: روز مشاوره رایگان کسب و کار (هم آفرینی) رویدادی یک‌روزه از سری رویدادهایی است که در هفته جهانی کارآفرینی برگزار خواهد شد.

وی افزود: در این رویداد تعدادی از مشاوران و اساتید حرفه ای کسب و کار به سوالات صاحبان ایده و کسب و کار و استارتاپ ها و دانشجویان در شرف راه اندازی کسب و کار پاسخ خواهند داد.
مدیرکل دفتر توسعه کارآفرینی و بهره وری نیروی کار  خاطرنشان کرد: سوالات پیش از رویداد از طریق فرم درخواست مشاوره وبسایت، به صورت پیام صوتی و یا مکالمه تلفنی جمع آوری شده و سوالاتی که ویژگی‌های تعیین شده را داشته باشند برگزیده شده و به مشاوران با تخصص های مرتبط ارجاع داده خواهد شد.
سرهنگی تاکید کرد: در روز برگزاری رویداد به این سوالات به صورت حضوری، آنلاین یا با پوشش رادیویی توسط بهترین مشاوران هر حوزه پاسخ داده خواهد شد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: مدت زمان پاسخگویی به هر سوال به صورت حضوری 20 دقیقه، مکالمه آنلاین 10 دقیقه و رادیویی 5 دقیقه خواهد بود.

۲۷ آبان ۱۳۹۸ ۱۳:۲۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید