اخبار

اجرای ۵۰ عنوان برنامه همزمان با هفته کارآفرینی در استان اردبیل

هفته جهانی کارآفرینی
مدیرکل تعاون، کار و رفاه استان اردبیل گفت: همزمان با شروع شدن هفته جهانی کارآفرینی ۵۰ برنامه با موضوع کارآفرینی و کسب و کارهای نو اجرا در استان اجرا می‌شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل؛ قاسم رحیمی با تشریح برنامه های هفته کارآفرینی گفت: در هفته جهانی کارآفرینی امسال بیش از ۵۰ عنوان برنامه در استان اردبیل اجرا خواهد شد.

 

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل با اشاره به اهمیت و نقش کارآفرینی در توسعه و پیشرفت اقتصادی و ضرورت اشاعه و ترویج فرهنگ کارآفرینی، اظهار کرد: در شرایط جنگ اقتصادی، حضور در عرصه کارآفرینی سخت و دشوار بوده و کارآفرینانی که در این شرایط فعالیت می کنند، کارشان بسیار ارزشمند و قابل تقدیر است.

 

وی با اشاره به اینکه هفته کارآفرینی از ۲۷ آبان ماه آغاز و تا ۳ آذر ادامه خواهد داشت، افزود: در این ایام برنامه های متنوعی در راستای ترویج فرهنگ کار و کارآفرینی پیش بینی شده است.

 

رحیمی تصریح کرد: ارائه مشاوره های کارآفرینی و مشاوره کسب و کار، افتتاح باشگاه کارآفرینان نوجوان، برگزاری کارگاه های آموزشی و ورکشاپ، بازدید دانشجویان از واحدهای صنعتی و کشاورزی، ایجاد کافه کارآفرینی، نشست با کارآفرینان و تعاونگران، برگزاری رویدادهای کارآفرینی و استارتاپ ویکند از اهم برنامه های هفته کارآفرینی خواهد بود.

 

دبیرکارگروه تخصصی اشتغال استان اردبیل افزود: این برنامه ها با همکاری مراکز مشاوره کارآفرینی و مراکز شغلی و کاریابی ها، دانشگاه ها، پارک علم و فناوری، آموزش و پرورش و سایر دستگاه های دولتی برگزار می شود.

 

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل، دیگر برنامه های این هفته را بازدید از طرح های کارآفرینی موفق با همکاری دانشگاهها، برگزاری رویداد کارآفرینی در حوزه ساختمان، نشست کارآفرینان موفق و انتقال تجربیات به قشر جوان عنوان کرد.
۲۷ آبان ۱۳۹۸ ۱۳:۰۲
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید