اخبار

برگزاری دوره آموزشی قانون کار ویژه کارفرمایان شهرستان سرعین

برگزاری دوره آموزشی قانون کار ویژه کارفرمایان شهرستان سرعین
مدیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اردبیل: دوره آموزشی قانون کار ویژه کارفرمایان شهرستان سرعین با هماهنگی موسسه کار و تامین اجتماعی برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اردبیل، دوره آموزشی قانون کار ویژه کارفرمایان شهرستان سرعین با هماهنگی موسسه کار و تامین اجتماعی برگزار خواهد شد.

اصغر مناف زاده، مدیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اردبیل هدف از برگزاری این دوره را آشنایی کارفرمایان با مباحث مربوط به قانون کار، تامین اجتماعی و مسائل ایمنی کار عنوان کرد.

وی در ادامه افزود این دوره آموزشی در راستای مصوبه کمیسیون کارگری شهرستان سرعین با هماهنگی و همکاری فرمانداری، اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سرعین و اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اردبیل دوره آموزشی فوق با هماهنگی نماینده موسسه کار و تامین اجتماعی مستقر در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان و با حضور اساتید مجرب در حوزه قانون کار و تامین اجتماعی در هفته آتی برگزار و در پایان به شرکت کنندگان گواهی شرکت در دوره صادر خواهد شد.

۲۳ آبان ۱۳۹۸ ۱۱:۴۴
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید