اخبار

اردبیل و آذربایجان غربی استان های معین در امر کمک رسانی به زلزله زدگان

اردبیل و آذربایجان غربی استان های معین در امر کمک رسانی به زلزله زدگان
در نشست شورای هماهنگی دستگاه‌های زیر مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای کمک رسانی در مناطق آسیب دیده در زلزله آذربایجان شرقی، اردبیل و آذربایجان غربی استان های معین در امر کمک رسانی به زلزله زدگان انتخاب شدند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل؛ جلسه شورای هماهنگی دستگاه‌های زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در شمال‌غرب کشور به ریاست معاون پارلمانی و امور استان‌های وزیر و مدیران عامل شرکت‌های سرمایه‌گذاری و رئیس شورای هماهنگی اردبیل و آذربایجان غربی به عنوان استان‌های معین در امر کمک‌رسانی به زلزله زدگان برگزار شد.

رومیانی هدف از برگزاری این جلسه را استفاده حداکثری از ظرفیت‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در امر کمک رسانی برشمرد و گفت: همگرایی دستگاه‌های زیرمجموعه در خدمت رسانی به مناطق زلزله زده مدنظر می‌باشد و کمک رسانی به مردم آسیب‌دیده وظیفه شرعی، اخلاقی و قانونی همه ما است.

در ادامه این جلسه شبانه مدیرکل امور استان های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی افزود: همگرایی دستگاه‌های زیرمجموعه در خدمت رسانی به مناطق زلزله زده مدنظر است.

دلبری گفت: به منظور خدمت‌رسانی موثر، شناسایی نیازهای اولیه مناطق حادثه دیده و ظرفیت‌های موجود وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ضروری است.

در ادامه این جلسه قاسم رحیمی با اشاره به دستور مستقیم وزیر و انتخاب استان های اردبیل و آذربایجان غربی به عنوان استان های معین در امر کمک رسانی به زلزله زدگان گفت: آمادگی لازم برای کمک به آسیب دیدگان زلزله آذربایجان همانند بحث کمک به حادثه دیدگان وقوع سیلاب را داریم.

۱۹ آبان ۱۳۹۸ ۰۸:۵۸
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید