اخبار

راستی آزمایی بیش از 6600 شغل جدید در استان اردبیل

راستی آزمایی بیش از 6600 شغل جدید در استان اردبیل
استاندار اردبیل گفت: : تعداد 6 هزار و 681 نفر از اشتغال ایجاد شده در سال جاری توسط ستاد اشتغال و دستگاه های اجرایی راستی آزمایی شده و با ادامه روند این رقم افزایش چشمگیری خواهد یافت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل؛ بیستمین جلسه کارگروه تخصصی استان اردبیل صبح امروز با دستور کار بررسی تعهدات محقق شده اشتغالی دستگاه اجرایی و روند پرداخت تسهیلات اشتغالی در محل استانداری اردبیل برگزار شد.

استاندار اردبیل در این جلسه با اشاره به اهمیت جذب به موقع تسهیلات اشتغالی و سهم عمده آن در رونق تولید گفت: دستگاه های اجرایی و بانک ها باید حداکثر تلاش خود را در راستای جذب این تسهیلات به کار گیرند.

اکبر بهنام جو در ادامه با بیان اینکه تمام تلاش ها در راستای جذب تسهیلات و حمایت از امر سرمایه گذاری در استان انجام می شود گفت: نیازهای تسهیلاتی بنگاه های اقتصادی استان شناسایی شده و با سفر رئیس جمهور مبلغ چشمگیری به عنوان تسهیلات برای استان اردبیل تخصیص خواهد یافت.

وی با بیان اینکه اشتغال های ایجاد شده بر اساس کدملی و به صورت یکتا در سامانه اشتغال ثبت می شود گفت: تاکنون تعداد 6 هزار  و 681 نفر از اشتغال ایجاد شده در سال جاری توسط ستاد اشتغال و دستگاه های اجرایی راستی آزمایی و در سامانه پنجره واحد اشتغال بارگذاری شده و با ادامه روند راستی آزمایی این رقم افزایش خواهد یافت.

استاندار اردبیل بیان کرد: با افتتاح بنگاه های اقتصادی و واحدهای بزرگ اقتصادی تاپایان سال سهم اشتغال ایجاد شده در حوزه صنعت به صورت قابل توجهی افزایش خواهد یافت.

وی تاکید کرد: با ادامه روند ثبت اشتغال ایجاد شده در سامانه توسط دستگاه های اجرایی و راستی آزمایی آن قطعا بر این تعداد افزوده خواهد شد.

 

۱۱ آبان ۱۳۹۸ ۱۴:۰۹
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید