اخبار

به منظور حمایت از بخش خصوصی انجام می شود:

بهرمندی واحدهای تولیدی از مشوق‌های دولتی

بهرمندی واحدهای تولیدی از مشوق‌های دولتی
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: با جذب دانش‌آموختگان دانشگاهی توسط بنگاه های اقتصادی پرداخت سهم بیمه نیروی کار این واحدها به مدت 2 سال بر عهده دولت خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل؛ استاندار اردبیل به همراه مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سایر مسئولین استانی از صبح جمعه از روند پیشرفت عملیلات احداث کارخانه امیدفارمد، تولید کننده داروهای گیاهی بازدید کرد.

قاسم رحیمی پس از بازدید و در جلسه با سرمایه گذار این واحد تولیدی روند پیشرفت عملیات را مناسب ارزیابی کرد و گفت: در صورت جذب دانش‌آموختگان دانشگاهی به مدت دوسال پرداخت سهم بیمه نیروی کار این واحد بر عهده دولت خواهد بود.

وی افزود: طبق سیاست های جدید دولت طرح کارورزی دانش آموختگان دانشگاهی در راستای مهارت افزایی و جذب فارغ التحصیلان با مدرک کارشناسی و بالاتر در واحدهای تولیدی در حال اجرا است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل تاکید کرد: بهرمندی بنگاه های اقتصادی از مشوق های دولتی در صورت جذب نیروی کار جدید رویکرد اصلی طرح کاروزی است.

وی افزود: در این طرح فارغ التخصیلان دانشگاهی و کارفرمایان با مراجعه به سامانه درخواست خود را ثبت کرده و پس از طی روند اداری این افراد جهت انجام دوره کاروزی به واحدهای تولیدی معرفی می شوند.

رحیمی گفت: پس از اتمام دوره در صورت عقد قرارداد با فرد کارورز، کارفرمایان از مشوق های وجود این طرح بهرمند می شوند.

۱۱ آبان ۱۳۹۸ ۰۹:۲۹
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید