اخبار

در راستای اجرای مصوبات دیدار مشترک استاندار اردبیل با شریعتمداری انجام شد:

شناسایی طرح های نیمه تمام اشتغال روستایی جهت اعطای تسهیلات متمم

شناسایی طرح های نیمه تمام اشتغال روستایی جهت اعطای تسهیلات متمم
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل گفت: بازدید میدانی از طرح های اشتغال روستایی با هدف اعطای تسهیلات متمم به طرح های نیمه تمام انجام شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل؛ اکبر بهنام جو به همراه، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل و سایر مسئولین استانی به صورت شبانه از طرح های اشتغالی روستایی و واحدهای مستقر در شهرک تخصصی آب شهرستان نیر به بازدید کرد.

قاسم رحیمی در این بازدید گفت: علاوه بر طرح های اشتغال روستایی، سرمایه گذاری مناسبی در این شهرستان انجام گرفته که در آینده نزدیک باعث تبدیل شدن شهرستان نیر به قطب تولید آب های معدنی خواهد شد.

وی انجام این بازدیدها را در راستای نشست مشترک استاندار اردبیل با وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی عنوان کرد و گفت: هدف از این بازدیدها شناسایی و احصای طرح های نیمه تمام روستایی جهت اعطا تسهیلات متمم بر اساس مصوبات جلسه مشترک با وزیر است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل افزود: در طی  این سفر و با حضور در دو واحد تولیدی مشکلات آنها بررسی شد و با جذب سرمایه گذار جدید و اعطای تسهیلات بانکی، این کارخانه ها به صورت مجدد به چرخه فعالیت باز خواهند گشت.

وی گفت: پس از بازدید از واحدهای تولیدی شهرستان نیر با تشکیل جلسه ویژه در محل استانداری اردبیل آخرین وضعیت طرح های اقتصادی و نیازهای سرمایه گذاری و زیرساختی استان در بخش های صنعت، کشاورزی و خدمات بررسی شد.

 

۱۱ آبان ۱۳۹۸ ۰۸:۵۶
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید