اخبار

13 عنوان خدمت اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل الکترونیکی شد

13 عنوان خدمت اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل الکترونیکی شد
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل از ارائه 13 عنوان خدمات به صورت الکترونیکی و در قالب میز خدمت به عموم مخاطبین این اداره کل خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل؛ قاسم رحیمی در جلسه بررسی و احصا ارائه خدمات این اداره کل به صورت الکترونیکی به جامعه هدف گفت: با فراهم سازی بسترها به دنبال ارائه تمامی خدماتی حضوری به صورت الکترونیکی به مخاطبین هستیم.

وی تاکید کرد: پیاده سازی خدمات دولتی بر روی سامانه های الکترونیکی باعث ایجاد وحدت رویه درخدمات، عدالت و شفاف سازی می شود و با توجه به رشد بسیر سریع بستر فضای مجازی توجه به این امر به عنوان یک اصل مهم باید تلقی شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل با تاکید بر اینکه هوشمندی در دستگاه های اجرایی کشور، زمانی اتفاق می افتد که بانک‌های اطلاعاتی مختلف برای ارائه یک خدمت به مردم به یکدیگر متصل شوند، گفت: ضروری است بسترها و سامانه های واحد ارائه خدمات الکترونیکی به مخاطبین به صورت یکپارچه در کل کشور پیاده سازی شود.

وی با اشاره به اینکه 17 عنوان خدمت شناسنامه دار برای اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی تعریف شده است، گفت: تحقق این امر یک حرکت کشوری را می طلبد که با ایجاد سامانه ای یکپارچه تمامی خدمات قابل ارائه ادارات به صورت الکترونیکی در دسترس مردم باشد.

رحیمی اظهار داشت: با الکترونیکی شدن خدمات رویکرد دستگاه های دولتی  شاهد تغییر ارائه خدمات عرضه محور به تقاضا محور خواهیم بود.

وی گفت: ارائه خدمات بر اساس نیاز شهروندان و همچنین توزیع منصافه خدمات الکترونیکی دولت از الویت های جدی در حوزه دولت الکترونیکی است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل یادآور شد: در حال حاضر  13 عنوان خدمات به صورت الکترونیکی و در قالب میز خدمت به عموم مخاطبین قابل دسترس است.
۸ آبان ۱۳۹۸ ۰۹:۵۱
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید