اخبار

کارجویان به وعده های دروغین دفاتر غیر مجاز کاریابی توجه نکنند

کارجویان به وعده های دروغین دفاتر غیر مجاز کاریابی توجه نکنند
مدیر تعاون، کار ورفاه اجتماعی شهرستان اردبیل: کارجویان قبل از ارائه مدرک و پرداخت هزینه به دفاتر کاریابی جهت جلوگیری از کلاهبرداری و سو استفاده سودجویان از صحت و سقم مجوز آنها اطمینان حاصل کنند.

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اردبیل، اصغر مناف زاده  از شناسایی و برخورد  با دفاتر غیرمجاز در این شهرستان خبر داد.

مدیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اردبیل، در این جلسه عنوان کرد که با توجه به شرایط موجود اقتصادی و بالا بودن تعداد جویندگان کار در سطح جامعه فرصتی فراهم شده تا افراد سود جو تحت عناوین دفاتر کاریابی به ویژه در سطح فضای مجازی از بیکاران و جویندگان کار کلاهبرداری کنند.

مناف زاده، در ادامه افزود سود جویان با راه اندازی یک دفتر در سطح شهر یا طراحی وب سایت دروغین و با انجام تبلیغات کاریابی  طعمه های  خود را از بین جویندگان کار انتخاب و با وعده های دروغین کارجویان را به دام می اندازند و با شگردهای خاص از آنها کلاهبرداری می کنند.

وی تاکید کرد: کارجویان قبل از هر گونه اقدام در خصوص ارائه مدرک و پرداخت هزینه به دفاتر کاریابی با مراجعه به سایت اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یا با مراجعه به واحد اشتغال اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اردبیل و تماس با شماره تلفن 33740019 از صحت و سقم مجوز آنها اطمینان حاصل پیدا کنند.

۸ آبان ۱۳۹۸ ۰۹:۲۰
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید