اخبار

نماینده ایران قهرمان رقابت‌های جهانی فوتبال پنج‌نفره شرکت‌ها شد

نماینده ایران قهرمان رقابت‌های جهانی فوتبال پنج‌نفره شرکت‌ها شد
رئیس کمیته فوتسال کارگران کشور گفت: نماینده ایران در رقابت‌های جهانی فوتبال پنج‌نفره شرکت‌ها، پس از پیروزی مقابل تیم های مطرح پرتغال و ایرلند وصعود به فینال به مقام قهرمانی رسید.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل رئیس کمیته فوتسال کارگران کشور که در این دوره از مسابقات نماینده کشورمان راه همراهی می کرد گفت: نماینده ایران در رقابت‌های جهانی فوتبال پنج‌نفره شرکت‌ها، پس از انجام شش بازی و پیروزی قاطع در مقابل تیم های مطرح جهان به مقام قهرمانی رسید.

وی افزود: این رقابت‌ها با حضور ۱۶ تیم در موناکو برگزار شد و در پایان، نماینده کشورمان با پیروزی در شش بازی و کسب ۱۸ امتیاز به مقام قهرمانی رسید.

قاسم رحیمی گفت: نماینده ایران در این رقابت‌ها تیم کیپ‌ورد را با نتیجه ۴ بر ۲ شکست داد، در بازی دوم نیز پرتغال را با نتیجه پرگل ۸ بر صفر مغلوب کرد و نیجریه را با نتیجه پرگل ۸ بر ۱ شکست داد و با ۹ امتیاز به مرحله یک‌چهارم نهایی راه یافت.

رحیمی خاطرنشان کرد: آرمان گهر همچنین در بازی یک چهارم نهایی با نتیجه ۳ بر ۱ تیم فوتبال ایرلند را شکست داد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. نماینده کشورمان در بازی نیمه نهایی نیز موفق شد با نتیجه ۶ بر صفر تیم موناکو میزبان مسابقات را مغلوب خود کرد و به فینالیست راه پیدا کرد.

رئیس کمیته فوتسال کارگران فدراسیون ورزش کارگری افزود: در بازی فینال این رقابت‌ها نماینده کشورمان با نتیجه ۲ بر ۱ تیم  RTC کشور کیپ ورد را شکست داد و قهرمانی این مسابقات را ازان خود کرد.
وی یادآور شد: این اولین حضور ایران در این رقابت‌ها پس از عضویت سال گذشته در کنفدراسیون جهانی فوتبال شرکت‌ها است که همراه با کسب مقام قهرمانی به پایان رسید.
۶ آبان ۱۳۹۸ ۱۳:۰۱
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید