اخبار

بازرسی اولیه صانحه پل دارو پخش انجام شد / نظریه بازرس کار و مقصرین به مراجع قانونی اعلام می‌شود

بازرسی اولیه صانحه پل دارو پخش انجام شد / نظریه بازرس کار و مقصرین به مراجع قانونی اعلام می‌شود
مدیر روابط کار استان اردبیل گفت: بازرسی اولیه صانحه پل دارو پخش انجام شده و نظریه بازرس کار و مقصرین آن به مراجع قانونی در اسرع وقت اعلام می‌شود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل؛  بختیار پاکمزد در خصوص ریزش آوار که در حین لوله گذاری در جنب پل داروپخش اردبیل اتفاق افتاده و منجر به کشته و زخمی شدن دو نفر شد، عنوان کرد: بازرسی اولیه صانحه پل دارو پخش انجام شده و نظریه بازرس کار و مقصرین آن به مراجع قانونی در اسرع وقت اعلام می‌شود.

مدیر روابط کار اداره کل تعاون، کار رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: در پی اعلام بروز حادثه کار، بازرسین این اداره کل در این محل حضور یافته و شروع به بررسی علل بروز آن کردند.

بختیار پاکمزد افزود: بازرسی اولیه انجام شده و نظریه بازرس کار و مقصرین آن در سریعترین زمان به مراجع قانونی اعلام خواهد شد.

وی تاکید کرد: گود برداری و حفاری‌های غیر اصولی و ناایمن بیشترین حادثه ناشی از کار را در استان به خود اختصاص داده و این درحالی است موارد بارها به ارگان‌ها، پیمانکاران و ... اطلاع داده شده است.

پاکمزد یادآور شد: گود برداری و حفاری نیز از عوامل مهم در بروز حوادث ناشی از کار هستند که از کلیه پیمانکاران و کارفرمایان درخواست می‌شود قبل از هرگونه اقدام به عملیات، شرایط ایمنی را رعایت نمایند.

مدیر روابط کار استان اردبیل تاکید کرد: در بحث برخورد با متخلفین و اجرای قانون با هیچ نهاد و فردی تعارف نخواهیم داشت.
۶ آبان ۱۳۹۸ ۰۸:۵۰
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید