اخبار

دستور ویژه مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل جهت بررسی علل و مقصرین حادثه پل داروپخش

دستور ویژه مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل جهت بررسی علل و مقصرین حادثه پل داروپخش
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل از صدور دستور ویژه برای بررسی سانحه پل «داروپخش» که منجر به کشته و زخمی شدن دو نفر شد، خبر داد.
به گزارش روابط عمومی ادراه کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل؛ مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان طی پیامی درگذشت کارگر اردبیلی بر اثر حادثه ناشی از کار را تسلیت گفت و جهت بررسی علل و مقصرین حادثه در اسرع وقت دستور ویژه صادر کرد.

🔘 در متن این پیام آمده است:

"◽ رعایت نکردن موارد ایمنی در بحث گود برداری باز جامعه کار و تلاش استان را شاهد بروز حادثه‌ای اندوهگین کرد که عمق روح هر انسانی را به درد می‌آورد.

◽ این جانب ضمن عرض تسلیت به خانواده آن مرحوم و جامعه کارگری استان و آرزوی سلامتی برای مصدوم این حادثه امیدوارم دیگر به سوگ فوت انسانی در راه کسب رزق حلال با رنج دست و سختی ننشینیم.

◽ در سال‌های اخیر تعداد بازرسان کار و بازرسی‌ها از کارگاه‌های و واحدهای کارگری افزایش یافته ولی به دلیل تعدد کارگاه‌های ساختمانی، کاهش این سوانح مستلزم همکاری همه نهاد‌ها و پیمانکاران است.

◽ ضروری است دستگاه‌‌ها در انجام پروژهای ساختمانی به عنوان نهاد ناظر به رعایت قوانین و موارد ایمنی کار از سوی پیمانکاران دقت مضاعف داشته باشند.

◽ در پی وقوع این حادثه دستورات ویژه جهت بررسی دقیق و سریع آن به مدیر روابط کار و بازرسین کار داده شد."
۶ آبان ۱۳۹۸ ۰۸:۳۸
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید