اخبار

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل عنوان کرد:

نظارت مستقیم بر عملکرد ادارات شهرستانی در دستور کار قرار دارد

نظارت مستقیم بر عملکرد ادارات شهرستانی در دستور کار قرار دارد
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: انجام امورات محوله در حوزه های تحت سرپرستی روسای ادارات به صورت مستمر نظارت می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل، قاسم رحیمی صبح امروز در جلسه شورای اداری این اداره کل گفت: جلسات شورای اداری با هدف ارزیابی واحدهای ستادی و همچنین بررسی نحوه عملکرد ادارات شهرستانها و میزان تحقق تعهدات و نیز شناسایی نقاط ضعف و قوت هر حوزه برگزار می شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل با تاکید بر لزوم احترام متقابل و پاسخگویی مطلوب به مراجعین در راستای رضایتمندی ارباب رجوع گفت: خدمت رسانی به عموم مردم یکی از اولویت های اصلی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بوده که در این راستا لازم است با همت جمعی در افزایش خدمت رسانی به مردم شریف استان تلاش کنیم و وظایف سازمانی خویش را به نحو احسن انجام دهیم.

وی اظهار کرد: نحوه عملکرد ادارات شهرستان ها با جدیت و دقت دنبال می شود و در ازاء تفویض برخی اختیارات به روسای ادارات شهرستانها نتایج مثبت و خوبی را از آنان انتظار داریم.

رحیمی با بیان اینکه بر انجام امورات محوله در حوزه های تحت سرپرستی روسای ادارات به صورت مستمر نظارت می شود گفت: معاونین و روسای ستادی در سازمان ها، نقش های متفاوتی را ایفا می کنند که بر حسب شرایط زمانی، مکانی و نوع کار، این نقش ها متفاوت و متغیر است که در این راستا ضرورت دارد معاونین و روسای ستادی استاندارهای سازمانی را بررسی و انتظارات را محقق کنند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل عنوان کرد: روسای ادارات بایستی تمام سیاست های اداره کل را بطور دقیق اجرا کرده و انتظارات این اداره کل بایستی در ادارات شهرستان ها محقق شود.

وی کسب رتبه اول در ارزیابی شاخص های عمومی و اختصاصی جشنواره شهید رجایی را نشانه تعلق و تعهد مجموعه پرسنل این اداره کل در راستای انجام وظایف سازمانی عنوان کرد.

شایان ذکر است: مدیر روابط کار، مدیر اجتماعی، مدیر تعاون، مدیر کار آفرینی و اشتغال و مدیر پشتیبانی و توسعه منابع اداره کل نیز به طرح ماموریتها و اهداف حوزه خود پرداخته و به سؤالات روسای ادارات تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستانها پاسخ دادند و عملکرد کلیه بخشهای این اداره کل و ادارات شهرستانها مورد بررسی و تجزیه تحلیل قرار گرفت.

۱ آبان ۱۳۹۸ ۰۹:۴۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید