اخبار

با رویکرد معرفی تولیدات مشاغل خانگی؛

هشتمین نمایشگاه توانمندی‌های بانوان استان گشایش یافت

هشتمین نمایشگاه توانمندی‌های بانوان استان گشایش یافت
با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولان هشتمین نمایشگاه توانمندی‌های بانوان استان اردبیل با رویکرد معرفی تولیدات مشاغل خانگی گشایش یافت.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل؛ ارژنگ عزیزی بعد از ظهر امروز در بازدید از نمایشگاه توانمندی بانوان و مشاغل خانگی در اردبیل اظهار داشت: تولیدات بانوان اردبیلی در سطح ملی معرفی می‌شود و در این زمینه راه‌اندازی بازارهای اقتصادی در سطح استان به عنوان اولویت اساسی مطرح است.

وی با اشاره به این که معرفی قابلیت‌های تولیدی و اقتصادی بانوان در بازرهای مورد نیاز باید مورد توجه واقع شود افزود: باید در راستای معرفی تولیدات در سطح استانی و ملی اقدامات اساسی و لازم انجام شود تا بتوانیم با بازاریابی مناسب در کیفی‌سازی تولید محصولات و افزایش رغبت تولیدکنندگان گام برداریم.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل گفت: توسعه فعالیت بانوان در حوزه مشاغل خانگی و ارائه تسهیلات اشتغال کارآفرینی باید با بهره‌گیری از مهار‌ت‌های بانوان در حوزه‌های مختلف مبنای کار قرار گیرد و در این زمینه از تمام ظرفیت‌های موجود به شکل مناسب استفاده شود.

عزیزی تصریح کرد: بانوان همیشه در تحقق اقتصاد مقاومتی نقش اساسی ایفا کرده‌اند و در این زمینه باید با بهره‌گیری از قابلیت‌های حداکثری بانوان در امور اقتصادی نسبت به توسعه اهداف مربوطه وارد عمل شده و با راه‌اندازی طرح‌های اشتغال‌زای مناسب در این زمینه به اهداف خود جامه عمل بپوشانیم.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل در بازدید از این نمایشگاه گفت: انتظار می رود مطابق قوانین موجود شهرداری ها در راستای احداث بازاچه دایمی فروش تولیدات مشاغل خانگی اقدامات لازم را عملیاتی کنند.

۳۰ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۴۰
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید