اخبار

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل مطرح کرد:

فرهنگ اهدای خون در جامعه کار و تولید اردبیل ترویج می‌یابد

فرهنگ اهدای خون در جامعه کار و تولید اردبیل ترویج می‌یابد
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: به منظور افزایش مشارکت‌های عمومی، فرهنگ خیرخواهانه اهدای خون در بین جامعه کار و تولید استان اردبیل ترویج می‌یابد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل؛ صبح امروز با حضور قاسم رحیمی در مرکز ثابت خونگیری سند همکاری مشترک بین اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل و اداره کل انتقال خون استان در راستای بهره گیری از ظرفیت های مشترک طرفین در قالب طرح های آموزش و پژوهش، همکاری های فرهنگی و اجتماعی، امکانات و ساختارهای توسعه ای و پشتیبانی به امضا رسید.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل هدف از این همکاری مشترک را توسعه و ترویج فرهنگ نوع دوست و ایثار، ارتقا سطح دانش و گاهی جامعه کارگری در زمینه بهداشت و خود مراقبتی اعلام کرد.

وی افزود: اشاعه فرهنگ اهدا خون سالم، داوطلبانه، ارتقای سطح مشارکت های مردمی، توانمندسازی و توجه به سرمایه های انسانی و اجتماعی از دیگر مواردی است که در این تفاهم نامه مشترک  به دنبال آن هستیم.

رحیمی تاکید کرد: تبادل تجربیات به منظور روش های جذب مشارکت های عمومی، حمایت از اجرای طرح ها و پروژه های مشترک در راستای ترویج فرهنگ خیر خواهانه و انسان دوستانه در بین جامعه کار و تولید استان از تعهدات مشترک بین این دو اداره کل است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: برنامه ریزی جهت راه اندازی کمپین های مشترک خودمراقبتی، ترویج فرهنگ اهدا خون و اجزای آن در مناسبت های خاص از تعهدات دیگر این اداره کل در جهت اجرای این تفاهم نامه است.

در ادامه این جلسه مدیرکل انتقال استان با ابراز امیدواری از این حرکت ارزشمند گفت: توجه به فعالیت های خیرخواهانه و ترویج فرهنگ اهدای خون در جامعه یکی از مهمترین اهدافی است که توسط این اداره کل دنبال می شود.

شراره دژکام خاطرنشان کرد: تدوین برنامه های آموزشی متناسب جامعه کارگری با عناوین اهمیت اهدای خون، پیشگیری از کم خونی، خود مراقبتی و شرایط اهدای خون از برنامه هایی است که در قالب این تفاهم نامه اجرا می شود.

شایان ذکر است: در ادامه این جلسه کارکنان اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل به صورت دست جمعی و با حضور در پایگاه ثابت خوگیری اقدام به اهدای خون کردند.

۳۰ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۳
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید