اخبار

پیام تبریک مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی به مناسبت فرارسیدن هفته تربیت بدنی

پیام تبریک مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی به مناسبت فرارسیدن هفته تربیت بدنی
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل طی پیامی فرارسیدن هفته تربیت بدنی را به ورزشکاران عرصه کارگری تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل؛ قاسم رحیمی طی پیامی فرارسیدن هفته تربیت بدنی را به ورزشکاران عرصه کارگری تبریک گفت.

متن پیام بدین شرح است:

"بی شک امر ورزش به عنوان یکی از مهمترین ارکان تأمین طراوت و سلامتی جسم و روح و نیز شاخص اصلی اجتماعی و فرهنگی در زندگی جوامع بشری است که تمام لحظات زندگی را تحت الشعاع قرار می دهد. نام گذاری هفته تربیت بدنی و ورزش، مجالی برای اندیشیدن به روش های توسعه و رشد وجودی انسان و معرفی الگوهای انسانیت و پهلوانی تلقی می شود و ورزش استان اردبیل نیز با توجه به ظرفیت ها و سرمایه انسانی جوان، مستعد و بالنده، از زمینه های بسیار خوبی برای رشد و تعالی بیشتر برخوردار است و با برنامه ریزی های مناسب و انجام سرمایه گذاری و حمایت های لازم، می توان شاهد حضور پر رنگتر و درخشش بیشتر ورزشکاران غیور این استان به خصوص ورزشکاران قشر کارگر در عرصه رقابت های ملی و بین المللی گردد.

اینجانب فرا رسیدن هفته تربیت بدنی را محضر تمامی ورزشکاران علی الخصوص ورزشکاران عرصه جامعه کار و تلاش استان اردبیل تبریک و تهنیت عرض نموده و موفقیت روز افزون  این عزیزان در تمامی آوردگاه های ملی و بین امللی را خواستارم.گ

۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۳
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید