اخبار

ثبت نام 580 نفر از اعضای جامعه کار و تلاش استان اردبیل در مسابقات قرآنی

ثبت نام 580 نفر از اعضای جامعه کار و تلاش استان اردبیل در مسابقات قرآنی
مدیر امور اجتماعی استان اردبیل از ثبت نام بالای 580 نفر در چهاردهمین دوره مسابقات قرآن کریم وِیژه جامعه کار تلاش استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل؛ علی یزدانی با علام این خبر افزود: چهاردهمین دوره این مسابقات با شرکت علاقمندان حوزه قرآنی جامعه بزرگ کار وتلاش استان برگزار خواهد شد که مهلت ثبت نام مسابقات فوق تا ۳۰  مهر ماه می باشد.

وی افزود: تا پایان آذرماه مسابقات استانی مابین برترین های شهرستان ها برگزار خواهد شد تا در هر رشته یک نفر از میان آقایان و بانوان به مسابقات کشوری اعزام شوند.

مدیر امور اجتماعی استان اردبیل با اشاره به الکترونیکی بودن فرایند ثبت نام در چهاردهمین دوره مسابقات قرآنی ویژه جامعه کار و تلاش استان اردبیل گفت: تا کنون تعداد 581 نفر از اعضای جامعه کار و تلاش استان اردبیل جهت شرکت در این دوره از مسابقات ثبت نام کرده اند.

وی با بیان اینکه برگزیدگان این مسابقات به ترتیب به مسابقات استانی و ملی راه پیدا خواهند کرد، تصریح کرد: شرکت کنندگان شهرهای اردبیل، نیر، نمین و سرعین در ۲ آبان به میزبانی اردبیل، شرکت کنندگان شهرهای پارس آباد و بیله سوار در ۹ آبان به میزبانی پارس آباد، روز ۱۴ آبان در مشگین شهر، ۱۳ آبان ماه در گرمی و شرکت کنندگان کوثر و خلخال در ۱۲ آبان ماه به میزبانی خلخال شاهد برگزاری باشکوه این دوره از مسابقات خواهند بود.

یزدانی با اعلام اینکه اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل یکی از برترین استان های کشور در حوزه فعالیت های فرهنگی است گفت: سال گذشته این اداره کل در رشته های حفظ، ترتیل و مفاهیم قرآنی، جایگاه های اول تا سوم کشوری را کسب کرده است.

۲۴ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۸
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید