اخبار

با رویکرد تکریم کارگران متخصص؛

آغاز ثبت نام سی و یکمین دوره جشنواره امتنان در اردبیل

آغاز ثبت نام سی و یکمین دوره جشنواره امتنان در اردبیل
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: فرایند ثبت نام سی و یکمین جشنواره امتنان از کارگران، گروه های کار و واحدهای نمونه تا بیستم آبان ماه همزمان با سراسر کشور در استان اردبیل نیز آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل؛ قاسم رحیمی صبح امروز در بین کارگران گفت: فرایند ثبت نام سی و یکمین جشنواره امتنان از کارگران، گروه های کار و واحدهای نمونه همزمان با سراسر کشور در استان اردبیل نیز آغاز شده و متقاضیان در سه محور صنعت، خدمات و کشاورزی تا 20 آبان ماه فرصت تکمیل و بارگذاری مدارک خود را دارند.

وی افزود: هدف از برگزاری این جشنواره افزایش پویایی و نشاط در بین جامعه کار و تولید، شناسایی و تکریم نیروی های کارگری متخصص و مولد، تجلیل از کارآفرینان خلاق و نوآور و در نهایت ترویج هرچه بیشتر فرهنگ کار و تلاش در سطح جامعه به ویژه در محیط های کارگری می باشد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل یادآور شد: فرایند ثبت نام جشنوراه امتنان از بیستم مهر ماه در اردبیل همزمان با سراسر کشور آغاز شده و متقاضیان در سه محور صنعت، خدمات و کشاورزی تا بیستم آبان فرصت دارند با مراجعه به سایت http//emtenan.mcls.gov.ir اقدام به نام نویسی و بارگذاری مدارک خود کنند.

وی مخاطبان این جشنواره را کارگران و کارفرمایان اعلام کرد و گفت: متقاضیان داوری در این جشنواره نیز می توانند با مراجعه به سایت جشنوراه امتنان و بارگذاری رزومه و مدارک مرتبط خود اقدام به ثبت نام کنند.

رحیمی افزود: پس از اتمام مراحل داوری  سه نفر کارگر نمونه، سه عنوان گروه کار نمونه و یک واحد نمونه در مرحله استانی طی مراسمی تجلیل شده و به مرحله ملی راه پیدا خواهند کرد.

 

۲۴ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۵۶
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید