اخبار

کاهش 8 درصدی نقض آرای اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل در دیوان عدالت اداری

کاهش 8 درصدی نقض آرای اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل در دیوان عدالت اداری
مدیر روابط کار استان اردبیل گفت: در شش ماه اول سال جاری نقض آرای اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل در شعب دیوان عدالت اداری نسبت به مدت مشابه سال قبل 8 درصد کاهش یافته است.
 به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل؛ مدیر روابط کار استان اردبیل گفت: فرجام خواهی از آرای صاداره کمیته ها و مراجع این اداره کل در دیوان عدالت اداری و در 6 ماهه اول سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل نزدیک به 4 درصد کاهش یافته است.
وی افزود: آرای نقض شده هیات حل اختلاف، کمیته بیمه بیکاری و مشاغل سخت و زیان آور این اداره کل در شعب دیوان عدالت اداری نیز از 18 درصد به 10 درصد رسیده است.
بختیار پاکمزد خاطر نشان کرد: کاهش 8 درصدی نقض آرای مراجع و کمیته های اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل به دلیل نظارت دقیق بر تنظیم روابط کار، صدور آرای منطبق بر قانون و پاسخ حقوقی به موقع و مستند و مستدل است.
وی تشکیل کمیته نظارت بر آرای صادره از سوی مراجع حل اختلاف، تحقیق و نظارت میدانی دقیق بازرسان کار و بررسی موضوعات حوزه روابط کار استان در کمیته هماهنگی این حوزه را از موارد مهم در راستای کاهش نقض این آرا مطرح کرد.
۲۰ مهر ۱۳۹۸ ۱۳:۲۴
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید