اخبار

وزیر صنعت، معدن و تجارت در بازید از طرح های اشتغال روستایی اردبیل:

طرح اشتغال روستایی فرصتی ویژه جهت کاهش روند مهاجرت است

طرح اشتغال روستایی فرصتی ویژه جهت کاهش روند مهاجرت است
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: طرح اشتغال روستایی فرصتی مناسب جهت گسترش صنایع تبدیلی بر اساس نیازها و پتانسیل های این مناطق در جهت کاهش روند مهاجرت به شهرها و ایجاد اشتغال پایدار است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل؛ وزیر صنعت، معدن، تجارت عصر پنجشنبه در سفر به استان اردبیل از طرح اشتغال روستایی تولید پوشاک رضی بازدید کرد.

رضا رحمانی گفت: طرح اشتغال روستایی فرصتی مناسب جهت گسترش صنایع تبدیلی بر اساس نیازها و پتانسیل های این مناطق در جهت کاهش روند مهاجرت به شهرها و ایجاد اشتغال پایدار است.

وی در بازدید از کارگاه در حال احداث تولید پوشاک رضی بازگشت سرمایه گذاران موفق به مناطق روستایی را یکی از زمینه های مناسب برای بازدهی بیشتر طرح های اشتغال روستایی عنوان کرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل در این بازدید با بیان اینکه طرح پوشاک رضی یکی از طرح های موفق اشتغال روستایی است گفت: این طرح با سرمایه گذاری 14 میلیارد تومانی با پیشرفت فیزیکی مناسب در حال احداث می باشد.

رحیمی خاطر نشان کرد: مبلغ 4 میلیارد تومان تسهیلات برای طرح تولید پوشاک رضی اختصاص یافته که برا اساس پیشرفت کار به صورت فاز به فاز در حال پرداخت است.

در این بازدید وزیر صنعت، معدن و تجارت طی ارتباط تلفنی با معاون اشتغال و توسعه کارآفرینی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خواستار حل مشکلات این طرح اشتغال زا شد.

۲۰ مهر ۱۳۹۸ ۱۱:۲۲
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید