اخبار

آغاز نام نویسی دومین المپیاد ایمنی کار در اردبیل

آغاز نام نویسی دومین المپیاد ایمنی کار در اردبیل
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل گفت: نام نویسی مسئولین ایمنی جهت شرکت در دومین المپیاد ایمنی کار کشور همزمان با سراسر کشور در اردبیل آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل؛ قاسم رحیمی ظهر امروز با اعلام این خبر افزود: المپیاد ایمنی کار با هدف سنجش دانش و مهارت مسئولین ایمنی، ایجاد و فراهم کردن فرصت رقابت سالم و سازنده بین مسئولین ایمنی ، ارتقاء دانش و مهارت ایمنی در بین کارگاهها ،کشف و شناسایی استعدادهای دارای مهارت و دانش ایمنی و تشویق آنان و معرفی مسئولین ایمنی برتر به صنایع و بنگاههای اقتصادی برگزار می شود.

وی با بیان اینکه دارا بودن گواهینامه تایید صلاحیت و التزام به رعایت تمامی قوانین وضوابط مصوب شورا و کمیته اجرایی المپیاد از شرایط شرکت کنندگان است گفت: مسئولین ایمنی متقاضی شرکت در المپیاد می توانند از امروز تا سی ام مهرماه با مراجعه به سامانه https://isaap.mcls.gov.ir تیک مربوط به المپیاد را فعال کنند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل تاکید کرد: افرادی که قبل از راه اندازی سامانه مسئولین ایمنی، تشکیل پرونده خود را بصورت دستی انجام داده اند، می بایست با مراجعه به ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی نسبت به تکمیل فرم ثبت نام اقدام کنند.

رحیمی گفت: مرحله استانی دومین المیپاد ایمنی کار روز جمعه اول آذر ماه همزمان با سراسر کشور در اردبیل برگزار و نفرات برتر به مرحله کشوری معرفی می شوند.

۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۵
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید