اخبار

سردار حسینی:

بخش بزرگی از رویکرد اجتماعی کشور بر دوش وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است

بخش بزرگی از رویکرد اجتماعی کشور بر دوش وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است
فرمانده نیروی انتظامی اردبیل: امروزه بخش بزرگی از رویکرد اجتماعی کشور بر دوش وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است که ضرورت دار برای کاهش آسیبهای اجتماعی تمامی نهادهای فرهنگی کشور پای کار بیایند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل؛ هشتمین جلسه شورای هماهنگی دستگاه های زیر مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل ظهر امروز همزمان با بزرگداشت هفته نیروی انتظامی در محل ستاد فرماندهی نیروی انتظامی مرکز اردبیل برگزار شد.

سردار سرتیپ دوم حسینی در این نشست گفت: امروزه بخش بزرگی از رویکرد اجتماعی کشور بر دوش وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است و لازم می باشد تمامی نهادهای فرهنگی کشور جهت کاهش آسیب های اجتماعی پای کار بیایند.

وی افزود: مشکلات معیشتی و اقتصادی نقش اصلی در بروز بزه ها و ناهنجاری ها دارد و ضرورت دارد رویکرد امید آفرینی برای مردم در بین مسئولین استانی تبیین شود.

فرمانده نیروی انتظامی مرکز اردبیل بیان کرد: نقش مهم و خطیر دستگاه های زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان اردبیل در ارائه خدمات به روستاییان، معلولین، مددجویان، مهارت آموزان، بیماران، مستمری بگیران و کارگران به عنوان طیف بزرگی از جامعه و تعدد مخاطبین نشان از سختی شرایط کار در این مجموعه است.

وی تاکید کرد: شکوفایی اجتماعی جامعه نیازمند همکاری تمام نهادها است تا با همکاری موثرتر شاهد کاهش آسیب های اجتماعی در جامعه باشیم.

در ادامه این جلسه رئیس شورای هماهنگی دستگاه های زیرمجموعه وزرات تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان اردبیل گفت: پیشگری از آسیب های اجتماعی و شناسایی واحدهای و مشکل دار کارگری قبل از تبدیل شدن به اعتراضات صنفی از وظایف مهم این اداره کل است.

وی گفت: یکی از بزرگترین آسیب های اجتماعی در کل کشور بحث گرایش به مواد مخدر است که این اداره کل با همکاری نیروی انتظامی به صورت مرتب اقدام به برگزاری کارگاه های پیشگیری از اعتیاد در واحدهای کارگری استان می کند.

قاسم رحیمی تاکید کرد:دستگاه های زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی قطعا یک بازوی تواند در حوزه پیشگیری از آسیب های اجتماعی در کنار نیروی انتظامی است.

۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۱۱:۲۳
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید