اخبار

چهاردهمین دوره مسابقات حفظ و قرائت قرآن جامعه کارگری استان برگزار می شود

چهاردهمین دوره مسابقات حفظ و قرائت قرآن جامعه کارگری استان برگزار می شود
چهاردهمین دوره حفظ و قرائت قرآن کریم جامعه کارگران استان اردبیل از ۲ آبان ماه سالجاری با شعار «جامعه کار و تلاش» به میزبانی ۵ شهر استان برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل؛ مسئول دفتر فرهنگی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل در  گفتگوی اختصاصی با خبرنگار ما با این خبر افزود: چهاردهمین دوره این مسابقات با شرکت علاقمندان حوزه قرآنی جامعه بزرگ کار وتلاش استان برگزار خواهد شد که مهلت ثبت نام مسابقات فوق تا ۳۰  مهر ماه می باشد.

نادر میرزایی افزود: شرکت کنندگان شهرهای اردبیل، نیر، نمین و سرعین در ۲ آبان به میزبانی اردبیل، شرکت کنندگان شهرهای پارس آباد و بیله سوار در ۹ آبان به میزبانی پارس آباد، روز ۱۴ آبان  در مشگین شهر، ۱۳ آبان ماه در گرمی و شرکت کنندگان کوثر و خلخال در ۱۲ آبان ماه به میزبانی خلخال شاهد برگزاری باشکوه این دوره از مسابقات خواهند بود.

وی با اشاره به راهیابی نفرات منتخب هر شهرستان به مسابقات نهایی استانی افزود: تا پایان آذرماه مسابقات استانی مابین برترین های شهرستان ها برگزار خواهد شد تا در هر رشته یک نفر از میان آقایان و بانوان به مسابقات کشوری اعزام شوند.

میرزایی با اعلام اینکه اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل یکی از برترین استان های کشور در حوزه فعالیت های فرهنگی است گفت: سال گذشته این اداره کل در رشته های حفظ، ترتیل و مفاهیم قرآنی، جایگاه های اول تا سوم کشوری را کسب کرده است.

۶ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۷
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید