اخبار

رضوی در اردبیل مطرح کرد: 60 عنوان خدمت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی الکترونیکی می شود

رضوی در اردبیل مطرح کرد: 60 عنوان خدمت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی الکترونیکی می شود
رئیس مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات و تحول اداری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: به دنبال برنامه ریزی های انجام شده 60 عنوان خدمت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تا پایان سال 1399 الکترونیکی می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل؛ جلسه دولت الکترونیک اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل با حضور رئیس مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات و تحول اداری این وزارت برگزار شد.

قاسم رحیمی در ابتدای این جلسه با اشاره به اینکه اردبیل یکی از استان های موفق در امر بکارگیری از خدمات الکترونیکی است گفت: طراحی و پیاده سازی سامانه هوشمند اشتغال و انجام الکترونیکی فرایند صدور مجوز مشاغل خانگی از مدل های بومی و استانی این خدمات می باشند.

وی گفت: در طول سال های اخیر به لحاظ ارتقا ساختارهای سخت افزاری و نرم افزاری به مفهوم واقعی کلمه در این اداره کل کار شده و اردبیل در این زمینه از استان های پیشرو می باشد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل خاطر نشان کرد: اجرای سامانه جامع روابط کار به عنوان استان پایلوت در اردبیل، کاهش فرایند بیمه بیکاری از طریق اجرای سامانه سابک از جمله  خدمات الکترونیکی این اداره کل می باشد.

در ادامه این جلسه، احمد ماهر رئیس گروه فناوری اطلاعات، بودجه و تحول اداری این اداره کل گفت: با اجرای طرح صدور مجوز مشاغل خانگی قابلیت صدور مجوز در عرض کمتر 15 دقیقه برای متقاضیان فراهم بوده، درحالی که قبلا این فرایند تا چندین ماه هم طول می کشید.

در پایان این جلسه رئیس مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات و تحول اداری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: هدف و برنامه ریزی ما اجرای سیتماتیک خدمات این وزرات به جامعه مخاطب می باشد.

رضوی افزود: امروزه اطلاعات یک اصل بوده و فناوری ابزاری برای مدیریت اطلاعات می باشد.

وی خاطر نشان کرد: به دنبال برنامه ریزی های انجام شده 60 عنوان خدمت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تا پایان سال 1399 الکترونیکی می شود.

۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۹:۰۳
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید