اخبار

روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل مورد تقدیر قرار گرفت

روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل مورد تقدیر قرار گرفت
با حضور مسئول روابط عمومی استانداری و اعضای شورای هماهنگی روابط عمومی های استان از روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل؛ به مناسبت هفته دولت و تعاون با حضور مسئول و اعضای شورای هماهنگی روابط عمومی استان اردبیل در دفتر مدیرکل، از مسئول روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل تقدیر شد.

قاسم رحیمی در این جلسه گفت: امروزه روابط عمومی با برهم زدن تعاریف سنتی پا به حیطه جدیدی گذاشته که این مسئولیت روابط عمومی ها را چند برابر می کند.

وی گفت: روابط عمومی ها به عنوان ویترین دستگاه های اجرایی باید با هنر خاص و عامه پسند بتوانند عملکرد دولت در اشل کوچک تبیین کنند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل خاطر نشان کرد: امروزه با توجه به گسترش فضای مجازی، باید شاهد یک نگرش و رفتار جدید در حوزه روابط عمومی باشیم.

مسئول روابط عمومی استانداری اردبیل نیز در این جلسه با تبریک هفته تعاون گفت: ارتقا جایگاه روابط عمومی در دستگاه های اجرایی استان به عنوان یک مقوله اصلی در دستور کار قرار دارد.

غلامحسین غاربی افزود: با ایجاد کمیته های تخصصی به دنبال تبیین روابط عمومی به عنوان یک علم بر اساس متدهای روز و نیاز جامعه هستیم.

رئیس شورای هماهنگی روابط عمومی های استان اردبیل بیان داشت: برگزاری کلاس ها و دوره های تخصصی برای روابط عمومی های استان در حال انجام بوده تا از یان طریق بتوانیم همگام با دانش روز در بحث روابط عمومی در حرکت باشیم.

در ادامه این جلسه مسئول روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل افزود: امروزه رویکرد دستگاه های نسبت به روابط عمومی تغییر یافته و ضروری است برای ارتقا جایگاه آن نیز تلاش شود.

احمد ماهر با اشاره به اینکه حوزه روابط عمومی یکی از جایگاه های حساس در ادارت می باشد گفت: با توجه به گستره حوزه تکنولوژی در جامعه یک اشتباه کوچک در روابط عمومی ممکن است تبدیل یه یک چالش جدی شود.

در پایان این نشست نیز با حضور مدیرکل، مسئول روابط عمومی استانداری و اعضای شورای همانگی روابط عمومی های استان از مسئول روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل تجلیل شد.

۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ۱۴:۳۸
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید