اخبار

پرداخت حق بیمه یکی از ضروریات در تعریف اشتغال است

پرداخت حق بیمه یکی از ضروریات در تعریف اشتغال است
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: هر کسب و کاری اشتغال محسوب نمی‌ شود، پرداخت حق بیمه و سطح درآمد افراد در این امر ملاک می‌باشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل؛ هفدهمین جلسه کارگروه تخصصی اشتغال استان اردبیل با حضور استاندار و مدیران کل دستگاه های اجرایی روز پنجشنبه در محل سالن جلسات باهنر استانداری اردبیل تشکیل شد.

قاسم رحیمی در این جلسه با اشاره به اینکه اکثر تسهیلات پرداختی به طرح های اشتغالزا در قالب طرح های احداثی و توسعه بوده است گفت: انتظار می رود اشتغال طرح های بهرمند از محل اعتبارات قانون حمایت از توسعه پایدار روستایی و عشایری از نیمه دوم سال مسجل شود.

وی با اشاره به اینکه تیم نظارتی تعهدات و اشتغال این طرح ها را رصد می کنند گفت: پرداخت حق بیمه یکی از ضروریات در تعریف اشتغال در این واحدها می باشد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی با عنوان اینکه برش و سهم دستگاه های اجرایی استان در ایجاد اشتغال برای سال جاری مشخص می باشد، تصریح کرد: هر کسب و کاری اشتغال محسوب نمی‌شود و سطح درآمد افراد در این امر ملاک می‌باشد.

دبیرکارگروه اشتغال استان در ادامه استفاده از ظرفیت های سازمان های مردم نهاد برای راستی آزمایی اشتغال های ایجاد شده را مهم عنوان کرد.

در این جلسه دستگاه های اجرایی استان اقدامات انجام گرفته در خصوص تحقق تعهدات اشتغال دستگاه مربوطه خود را بیان کردند.

۲۳ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۱۶
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید