اخبار

چهاردهمین دوره مسابقات قرآن کریم جامعه کار و تلاش برگزار می شود

چهاردهمین دوره مسابقات قرآن کریم جامعه کار و تلاش برگزار می شود
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل، از آغاز ثبت‌نام چهاردهمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه جامعه کار و تلاش در مرحله استانی در این استان هم‌زمان با سراسر کشور خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل؛ قاسم رحیمی صبح پنجشنبه در اولین جلسه کمیته اجرایی مسابقات قرآن کریم ویژه جامعه کار و تلاش، اظهار کرد: چهاردهمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه جامعه کار و تلاش استان در دو بخش خواهران و برادران برگزار می‌شود.

وی، تصریح کرد: کارگران، کارفرمایان، تعاون گران، افراد تحت پوشش بهزیستی و تأمین اجتماعی و خانواده‌های آنان شامل، همسر و فرزندانی که سن آن‌ها بالاتر از ۱۵ سال بوده و تابع مقررات سرپرستی فرزند هستند، می‌توانند در این مسابقات شرکت کنند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل، بابیان اینکه زمان ثبت‌نام در این دوره از مسابقات بزودی شروع خواهد شد، گفت: مسابقات در رشته‌های قرائت، ترتیل، حفظ کل، حفظ ۲۰ جزء، حفظ ۱۰ جزء و مفاهیم جلد بیست و چهارم تفسیر نمونه و در دو بخش برادران و خواهران برگزار خواهد شد.

 رحیمی، با اشاره به اینکه آزمون استانی جهت معرفی نفرات برتر به مسابقات کشوری در مهر ماه سال جاری برگزار خواهد شد، یادآور شد: علاقه‌مندان به شرکت در این دوره از مسابقات می‌توانند برای ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر به ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان خود مراجعه نموده یا از طریق سامانه مخصوص که همزمان با آغاز فرایند ثبت نام این دوره از مسابقات راه اندازی خواهد شد، اقدام به ثبت‌نام کنند.

وی افزود: توسعه و ترویج فرهنگ قرآنی در بین اقشار مختلف جامعه به‌ویژه جامعه کار و تلاش، شناسایی استعدادهای برتر در رشته‌های مختلف قرآنی در میان جامعه کارگران و تلاشگران، ایجاد زمینه رقابت سالم در زمینه امور و فعالیت‌های قرآن و ترغیب جامعه کار و تلاش استان در راستای توجه هر چه بیشتر به آموزه‌های قرآنی از اهداف برگزاری این مسابقات است.

۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۳۰
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید