اخبار

درمانگاه تخصصی بیمارستان سبلان اردبیل احداث می‌شود

درمانگاه تخصصی بیمارستان سبلان اردبیل احداث می‌شود
مدیر درمان تأمین اجتماعی استان اردبیل گفت: احداث درمانگاه تخصصی بیمارستان سبلان اردبیل با ۱۴ میلیارد تومان مصوب شده و در مرحله واگذاری به پیمانکار است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل؛ قادر برجی در هفتمین جلسه شورای هماهنگی دستگاه های زیرمجموعه وزرات تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان اردبیل که صبح پنجشنبه با حضور استاندار اردبیل برگزار گردید، با اشاره به اینکه تأمین اجتماعی با ۶۰۵ هزار نفر جمعیت تحت پوشش تقریباً ۵۰ درصد نیازهای درمانی استان اردبیل را پوشش می‌دهد، عنوان کرد: احداث درمانگاه تخصصی در بیمارستان سبلان اردبیل با ۱۴ میلیارد تومان مصوب شده و در مرحله واگذاری به پیمانکار است.

وی با بیان اینکه تأمین اجتماعی اردبیل در ثبت الکترونیکی نسخ و پرونده بیماران رتبه اول کشور را به دست آورد، افزود: استان اردبیل در ۲۶ سال گذشته حتی یک پروژه درمانی مستقل را نداشته است این در حالی است که جمعیت تحت پوشش سازمان در این مدت از ۲۵۰ هزار نفر به ۶۰۵ هزار نفر رسیده است.

مدیر درمان تأمین اجتماعی استان اردبیل یادآور شد: در طول یک سال گذشته چندین پروژه عمرانی در تأمین اجتماعی اردبیل آغاز شده که از آن جمله می‌توان به اورژانس مرکز استان با اعتباری بالغ بر ۸۵ میلیارد ریال اشاره کرد.

به گفته وی درمانگاه عمومی تأمین اجتماعی نیز با ۱۸ میلیارد ریال اوایل هفته دولت در سال جاری به بهره برداری رسید.

وی به دیگر برنامه‌های انجام پذیرفته حوزه درمان تأمین اجتماعی اردبیل اشاره کرد و یادآور شد: در سال گذشته تجهیزات سنگ شکن با چهار میلیارد تومان به بهره برداری رسید.

مدیر درمان تأمین اجتماعی استان اردبیل با بیان اینکه درمانگاه شماره دو تأمین اجتماعی اردبیل نیز در حال پیگیری است و موافقت‌های اولیه با احداث آن صورت گرفته است، یادآور شد: بهره برداری از هتلینگ بیمارستان ارس برای اولین بار در طول ۱۰ سال گذشته با تصویب بودجه ۳۵ میلیارد ریال مصوب شده و به دلیل مرزی و توریستی بودن این مرکز افتتاح و بهره برداری از دو بخش درمانی دیگر را نیز پیگیر هستیم.

۱۵ شهریور ۱۳۹۸ ۰۷:۰۵
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید