اخبار

انتخاب 5 شرکت تعاونی از استان اردبیل به عنوان برتر ملی نشان از توجه ویژه به امر تعاون است

انتخاب 5 شرکت تعاونی از استان اردبیل به عنوان برتر ملی نشان از توجه ویژه به امر تعاون است
سفیر تعاون استان اردبیل: انتخاب 5 شرکت تعاونی از استان اردبیل به عنوان برتر ملی نشان توجه ویژه استاندار و مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل به امر تعاون است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل؛ سفیر تعاونگران استان اردبیل در سطح کشور  در جلسه شورای هماهنگی دستگاه های زیرمجموعه وزارت تعاونف کار و رفاه اجتماعی در استان اردبیل که به مناسبت هفته تعاون برگزار شد، اظهار کرد: خوشحال هستیم که امسال 5 تعاونی برتر کشور از استان اردبیل انتخاب شدند که این توجه ویژه و جدی استاندار اردبیل و مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان را به فعالان این بخش نشان می‌دهد.

میر حبیب عزیززاده خاطرنشان کرد: آنچه که در تعاونی‌ها بیشتر از سرمایه مهم و باارزش تلقی می‌شود میزان توان نیروی انسانی است که در حقیقت در حوزه کار و اشتغال از تعاونی‌ها به عنوان چشمه جوشان و همیشه فعال یاد می‌شود.

تعاونگر برتر کشور با بیان اینکه در همه گرایش‌ها می‌توان از ظرفیت تعاونی‌ها بیشتر و بهتر استفاده کرد، افزود: ما در سطح ملی 7 بار و در استان نیز 14 بار به عنوان تعاونی برتر انتخاب شده‌ایم و از همین روی آمادگی داریم تا هزار نفر از بیکاران استان را که نیروی فنی، متخصص و کارگری هستند جذب کنیم.
عزیززاده ادامه داد: برخلاف اتاق بازرگانی که انتخابات هیئت رئیسه آن به صورت فراگیر انجام می‌شود، در تعاونی‌ها فقط 6 اتحادیه حق رای دارند و متاسفانه اتاق تعاون برخلاف اتاق بازرگانی چندان فعال نیست و به نظر می‌‌رسد این بخش مورد بی‌مهری قرار گرفته است.

مدیرعامل تعاونی عمران‌کارا تصریح کرد: امیدواریم با عنایت دولت تعاونی‌ها در بخش واگذاری امور دولتی به مانند بخش خصوصی مورد توجه قرار گیرند چرا که در قانون و برنامه ششم قید شده که تا 70 درصد واگذاری‌ها باید به بخش تعاون باشد که در این زمینه نیازمند بهره‌مندی از تخفیفات بیمه‌ای و مالیاتی هستیم.
۱۴ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۵۶
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید