اخبار

مدیر صندوق بیمه روستایی و کشاورزی اردبیل:

محدودیتی برای عضویت در صندوق بیمه روستایی و کشاورزی وجود ندارد

محدودیتی برای عضویت در صندوق بیمه روستایی و کشاورزی وجود ندارد
مدیر صندوق بیمه روستایی و کشاورزی اردبیل گفت: محدودیتی برای بیمه روستایی و کشاورزی وجود نداشته و برخورداری از خدمات این بخش برای جامعه هدف امکان پذیر است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل؛ رضا عبداللهی پیش از ظهر امروز در هفتمین جلسه شورای هماهنگی دستگاه های زیرمجموعه وزرات تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان اردبیل گفت: با بیان اینکه هیچ گونه محدودیتی برای عضویت در صندوق بیمه روستایی و کشاورزی بین جامعه هدف وجود ندارد، افزود: در حال حاضر در استان اردبیل ۵۳ هزار و ۹۰۰ نفر تحت پوشش خدمات بیمه روستایی و کشاورزی قرار دارند.

وی با بیان اینکه صندوق بیمه روستایی و کشاورزی اردبیل از دو هزار و ۷۰۰ مستمری بگیر برخوردار است، ادامه داد: از این تعداد نزدیک به هزار نفر بازنشسته هستند.

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان اردبیل از بیمه شدن ۲۰۰ نفر از کارافتاده در صندوق بیمه روستایی خبر داد و یادآور شد: تا پایان سال گذشته بیش از ۵۲ هزار نفر بیمه شده در استان اردبیل داشتیم که نسبت به سال قبل‌تر با ۱۸ درصد افزایش و ضریب نفوذ ۵۱ درصدی بالاتر از میانگین کشورزی قرار گرفتیم.

وی به وصول بیمه ۱۴ میلیارد تومانی صندوق بیمه روستایی و کشاورزی اردبیل اشاره کرد و افزود: طی سال ۹۷، بیش از ۱۲ میلیارد تومان مستمری به دو هزار و ۷۰۰ مستمری بگیر صندوق بیمه روستایی پرداخت شده است.

مدیر صندوق بیمه روستایی و کشاورزی استان اردبیل تصریح کرد: جامعه هدف صندوق در ابتدا فقط روستاییان و عشایر بودند ولی با گسترش فعالیت‌ها در شهرهای زیر ۲۰ هزار نفر قالی بافان، زنبورداران، فعالان حوزه صنایع دستی و رانندگان نیز تحت پوشش این بیمه قرار گرفتند.

۱۴ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۰۵
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید