اخبار

نشست تخصصی تعاون و توسعه با رویکرد صنعت گردشگری در شهرستان سرعین برگزار شد

نشست تخصصی تعاون و توسعه با رویکرد صنعت گردشگری در شهرستان سرعین برگزار شد
مدیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اردبیل: به مناسبت هفته تعاون، نشست تخصصی تعاون و توسعه با رویکرد صنعت گردشگری در شهرستان سرعین برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اردبیل، نشست تخصصی تعاون و توسعه با رویکرد صنعت گردشگری در شهرستان سرعین به مناسبت هفته تعاون روز دوشنبه مورخه برگزار گردید.

اصغر مناف زاده، مدیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اردبیل، هدف از تشکیل و برگزاری این نشست را ترغیب و تشویق شرکت های تعاونی و اعضاء آنها جهت عضویت در شرکت تعاونی توسعه عمران شهرستان سرعین به منظور یکپارچه سازی خدمات گردشگری به مسافران، افزایش کیفیت خدمت ارائه شده و همچنین تهیه و تدوین برنامه های سرمایه گذاری جدید در راستای تکمیل زنجیره خدمات گردشگری نوین عنوان کرد.

وی در ادامه افزود: در این نشست فرماندار و اعضای شورای شهر سرعین و مسئولین دیگر بر حمایت قاطع و همچنین تلاش بر رفع مشکلات اجرایی شرکت تعاونی توسعه عمران شهرستان سرعین تاکید کردند.  

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اردبیل این نشست تخصصی با همت و همکاری شرکت تعاونی توسعه عمران شهرستان سرعین و حوزه تعاون اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل به مناسبت هفته تعاون برنامه ریزی و اجرا گردید.

۱۳ شهریور ۱۳۹۸ ۱۴:۰۹
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید