اخبار

روند پرداخت تسهیلات اشتغالزا تسریع می شود

روند پرداخت تسهیلات اشتغالزا تسریع می شود
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل گفت: بانک ها باید با سرعت عمل در پذیرش طرح های اشتغال، روند پرداخت تسهیلات را تسریع کنند.

به گزارش روابط اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل؛ شانزدهمین جلسه کارگروه تخصصی اشتغال استان اردبیل با حضور مدیران دستگاه های اجرایی و بانکی در محل سالن جلسات شیخ صفی استانداری اردبیل برگزار شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل در این جلسه ضمن ارایه گزارش از روند پرداخت تسهیلات توسط دستگاه های بخشی و بانک های عامل گفت: در سال جاری یکی از خطوط اعتباری اصلی پرداخت تسهیلات منابع داخلی بانک ها خواهد بود.

در ادامه این جلسه ارژنگ عزیزی تصریح کرد: آن دسته از طرح هایی که توجیه اقتصادی ندارد ، عودت داده شده و دستگاه مربوطه موظف است طرح دیگری را در مدت زمان کوتاه معرفی کند.
وی افزود: با توجه به مصوب شدن ۷ هزار میلیارد تومان تسهیلات توسط مدیران بانک های کشور به استان ، لازم است بدون وقفه ای روند تعامل و پرداخت این تسهیلات عملیاتی شود.
وی گفت: سه هزار میلیارد تومان این تسهیلات توسط بانک ملی و دو هزار میلیارد نیز توسط بانک کشاورزی و مابقی توسط بانک های دیگر پرداخت می شود.
عزیزی بر کاهش بوروکراسی اداری توسط بانک ها تاکید کرد و گفت: تسهیلات مصوب بانک ها برای حوزه های صنعت، کشاورزی ، معدن و خدمات بوده و لازم است دستگاههای مربوطه طرح های مربوطه را به بانک ها معرفی کنند.
در این جلسه مدیران بانک های استان گزارشی از روند پرداخت تسهیلات اشتغال را ارائه و خواستار هماهنگی دستگاههای اجرایی در معرفی طرح ها شدند.

۱۳ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۵۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید