اخبار

پیام تبریک مدیرکل کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل بمناسبت هفته تعاون

پیام تبریک مدیرکل کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل بمناسبت هفته تعاون
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل در پیامی فرا رسیدن «هفته تعاون» را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل؛ قاسم رحیمی در پیام تبریک خود با اشاره به نامگذاری سال 1398 از سوی رهبر معظم به نام "رونق تولید"، بخش تعاون و ظرفیت موجود در این بخش را در تحقق این امر بسیار مهم برشمرد و گفت: نامگذاری روز 13 شهریورماه به عنوان «روز ملی تعاون» و هفته بزرگداشت تعاون؛ فرصت مغتنمی برای معرفی توانمندی‎ها، ظرفیت‎ها و مزیت‎های بخش تعاون می باشد.

در بخشی از این پیام آمده است: «اهتمام جدی تعاونگران به منظور استفاده بهینه در ترویج فرهنگ اقتصاد تعاون به عنوان دومین رکن نظام اقتصادی کشور  و حضور پررنگ و روبه رشد بنگاه‎های اقتصادی در قالب شرکت‌های تعاونی در بخش‌های تولید، کشاورزی، حمل و نقل، توزیع و مصرف، خدمات، مسکن و فعالیت‎های دانش‌بنیان ایجاب می‎نماید تا دست در دست هم داده و با حمایت ارکان حاکمیتی، گام‏‌های بلند و موثری برای ارتقای نرخ اشتغال در بخش تعاون برداریم. چون بخش تعاون با تجمیع سرمایه‎های خرد و تشکیل شرکت‌‏های بزرگ و توانمند در تمامی حوزه ها می‎تواند نقش بی‎بدیل خود را در مشارکت هدفمند برای ایجاد اشتغال پایدار بویژه در بین اقشار تحصیلکرده جویای کار را فراهم کند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل در این پیام افزوده است: امید دارم در این سال شاهد جهش افتخارآمیزی در عرصه‎های مختلف کشور باشیم. اینجانب با ارج نهادن به زحمات و تلاش‎های تعاونگران، فرا رسیدن روز و هفته تعاون را به همه تلاشگران عرصه تعاون تبریک عرض می‌نمایم و سلامت، سعادت و توفیق روزافزون برای این عزیزان آرزومندم.

۱۲ شهریور ۱۳۹۸ ۰۷:۵۲
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید