اخبار

ضرورت ارتقا تجهیزات آموزشی مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای در استان اردبیل

ضرورت ارتقا تجهیزات آموزشی مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای در استان اردبیل
استاندار اردبیل در دیدار با رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با اشاره به شتاب سرمایه‌گذاری و توسعه واحدهای صنعتی در این استان خواستار آموزش نیروهای متخصص با توجه به روند توسعه‌ای موجود شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل: استاندار اردبیل به همراه مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور جهت ارتقا تجهیزات آموزشی مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای استان به منظور تامین و تربیت نیروی انسانی ماهر مورد نیاز واحدهای تولیدی این استان دیدار و گفتگو کردند.

اکبر بهنام جو در این دیدار با اشاره به شتاب سرمایه‌گذاری و توسعه واحدهای صنعتی در این استان خواستار آموزش نیروهای متخصص با توجه به روند توسعه‌ای موجود شد.

وی تاکید کرد: ضرورت دارد که آموزش نیروهای انسانی ماهر بر اساس الگو توسعه واحدهای تولیدی استان صورت پذیرد.

استاندار اردبیل در این جلسه خواستار ارتقا تجهیزات آموزشی مراکز آموزشی فنی و حرفه‌ای استان شد و گفت: با توجه به راه‌اندازی چند واحد تولیدی بزرگ استان در آینده نزدیک ضروری است تدابیر لازم در راستای آموزش نیروهای انسانی متخصص مورد نیاز این واحدها در دستور کار قرار گیرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل در این جلسه ارتقا و استقرار تجهیزات آموزشی فنی و حرفه‌ای جهت تربیت نیروی انسانی ماهر در جوار واحدهای تولیدی را در دسترس‌ترین راهکار موجود جهت تامین نیروی انسانی این واحدها برشمرد.

قاسم رحیمی احداث مرکز آموزشی گردشگری را از نیازهای مهم این استان بر اساس پتانسیل‌ها موجود برشمرد.

در ادامه این جلسه پاک‌سرشت ضمن تبریک کسب عناوین برتر تعاونگران استان اردبیل در رده ملی گفت: تجهیز و ارتقا تجهیزات آموزشی بر اساس احصا نیازهای مهارتی واحدهای تولیدی استان اردبیل مدنظر می‌باشد.

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: یکی از ویژگی‌های اصلی مراکز فنی و حرفه‌ای آموزش‌های شغلی بر اساس استانداردها می‌باشد.

وی گفت: بزودی با صدور مجوز احداث کارگاه مرکز جوار، عملیات آموزش مهارتی نیروهای انسانی این استان کلید خواهد خورد.

پاکسرشت‌ اظهار داشت: با توجه به الگوی موفق در افتتاح مراکز گردشگری در دو استان دیگر، آماده احداث این مرکز بر اساس مدل بوم‌گردی استان هستیم.
۱۱ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۰۱
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید