اخبار

نیاز ویژه اردبیل به احداث مرکز درمانی دوم تامین اجتماعی

نیاز ویژه اردبیل به احداث مرکز درمانی دوم تامین اجتماعی
استاندار اردبیل در دیدار با مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی از وی خواست مرکزدرمانی دیگری را در اردبیل تاسیس کند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل؛ استاندار اردبیل به همراه مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مدیر کل تامین اجتماعی و مدیریت درمان تامین اجتماعی استان ، با سالاری معاون وزیر و مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی کشور دیدار و گفتگو کردند.

اکبر بهنام جو در این جلسه با تاکید بر اجرایی نمودن مصوبات سفر وزیر پیشین تعاون، کار و رفاه اجتماعی و جلسه دیدار با محمد شریعتمداری خواستار رفع مشکلات احداثی درمانگاه تامین اجتماعی شهرستان نمین و گرمی شد.

وی با اظهار اینکه بیمارستان تامین اجتماعی سبلان مرکز استان اردبیل هیچ تناسبی با افرایش نرخ جمعیتی این شهر ندارد، احداث مرکز درمانی دیگر در شهر اردبیل را ضروری دانست.

استاندار اردبیل با عنوان اینکه قدم‌های مثبتی در جهت ایجاد اشتغال علی الخصوص در مناطق محروم و روستایی در این استان برداشته شده است یکی از دیگر نیازهای منطقه را تخصیص سهمیه بیمه تامین اجتماعی فرشبافان در کارگاه‌های متمرکز برشمرد.

اکبر بهنام‌جو در ادامه با اشاره به ظرفیت‌‌های گردشگری استان اردبیل، احداث مرکز رفاهی تامین اجتماعی در شهرستان سرعین را راه‌کاری مناسب جهت خدمات دهی به جامعه تحت پوشش این سازمان عنوان کرد.

در پایان این جلسه سالاری، مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی کشور با قول مساعد درخصوص عملیاتی نمودن فرایند رفع این مشکلات و موانع اظهار داشت: با استفاده از ظرفیت‌های قانونی و تهاتر با شهرداری‌ها روند اجرایی موارد مطرح شده کلید خواهد خورد.
۱۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۵۷
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید