اخبار

افزایش قدرت تعاونی‌ها باتوانمندسازی نیروی انسانی امکان پذیرمی‌شود

افزایش قدرت تعاونی‌ها باتوانمندسازی نیروی انسانی امکان پذیرمی‌شود
معاون فرهنگی اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: برخورداری از دانش روز و توانمندسازی اعضای تعاونی‌ها به ارتقای بهره وری و قدرت مجموعه‌ها کمک خواهد کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل؛ ابراهیم صادقی‌فر ظهر پنجشنبه در جشنواره تجلیل از تعاونی‌های برتر استان اردبیل عنوان کرد: آنچه باعث قوی‌تر شدن تعاونی‌ها می‌شود، آگاهی تعاونگران و مدیران، تلاش برای به روز شدن، اطلاع از فضای کسب و کار و شناسایی فرصت‌ها و تهدیدها است.

به گفته وی در شرایط کنونی تعاونی‌هایی می‌توانند موفق شوند که مهارت اعضای خود را افزایش داده و به برندسازی و افزایش قدرت تولید مجموعه کمک کنند.

معاون فرهنگی اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بهره گیری از علوم نوین و حفظ خط ارتباط دانش، سیاستگذاری و عملیات سازی طرح‌ها را عامل تقویت کننده فعالیت تعاونی‌ها دانست و افزود: با توجه به این سه اصل بسیاری از نقطه ضعف‌های کیفی تعاونی‌ها برطرف خواهد شد.

وی افزود: در شرایطی که بیکاری به عنوان یکی از عوامل اعتیاد، خشونت و بروز سایر بزهکاری‌های اجتماعی شناخته می‌شود که رخنه معضل از دست دادن مشاغل در بنگاه‌های اقتصادی می‌تواند اوضاع را به مراتب بدتر از شرایط کنونی کند.

معاون فرهنگی اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی یادآور شد: شرکت‌های تعاونی و بنگاه‌های اقتصادی باید از نگاه خانواده محور به همدیگر توجه کرده و در کنار هم برای از بین بردن موانع و مشکلات در تلاش باشند تا در پیشگیری از پدیده‌های مخرب اقتصادی نیز موفق عمل کرد.

۷ شهریور ۱۳۹۸ ۱۸:۰۰
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید