اخبار

مسابقات دوومیدانی بانوان کارگر کشور در اردبیل برگزار می‌شود

مسابقات دوومیدانی بانوان کارگر کشور در اردبیل برگزار می‌شود
رئیس اداره و هیئت ورزش‌های کارگری استان اردبیل از برگزاری مسابقات دو و میدانی قهرمانی بانوان کارگر کشور از ۸ تا ۱۰ شهریور ماه به میزبانی اردبیل خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان اردبیل؛ علی مهری از برگزاری مسابقات دو و میدانی قهرمانی بانوان کارگر کشور در اردبیل خبر داد و افزود: این رقابت‌ها از ۸ تا ۱۰ شهریورماه در پیست دو و میدانی مجموعه ورزشی تختی برگزار می‌شود.

وی به حضور دو تیم از استان اردبیل با عناوین «درمانگاه شوک» و «منتخب کارگران استان»  در این رقابت‌ها اشاره کرد و یادآور شد: ورزشکارانی که در مسابقات دو ومیدانی قهرمانی کشور حائز مقام شوند به عضویت تیم ملی درآمده و در مسابقات جهانی کارگران شرکت خواهند کرد.

رئیس هیئت ورزش‌های کارگری استان اردبیل افزود: با توجه به سابقه و تجربه ورزشکاران کارگر اردبیلی انتظار درخشش و کسب عناوین متعدد در مسابقات قهرمانی کشور وجود دارد.

مهری ادامه داد: بنا به دستورالعمل فدراسیون ورزش‌های کارگری به تمامی استان‌ها شرایط حضور در این رقابت‌ها اعلام شده تا هر استان در قالب یک تیم هفت نفره امکان شرکت در مسابقات مذکور را داشته باشد.

به گفته وی مسابقات دو و میدانی قهرمانی کارگران کشور در ۱۴ ماده اعم از دو سرعت، دو ۲۰۰ متر و ۱۱۰ متر با مانع، پرش طول، پرش سه گام، پرش ارتفاع و رشته‌های مشابه دیگر برگزار خواهد شد.

رئیس هیئت ورزش‌های کارگری استان اردبیل به موفقیت اخیر ورزشکار بانوی اردبیلی در مسابقات جهانی نیز اشاره کرد و افزود: حدیث احمدی در قالب تیم ملی ورزش‌های کارگری در مسابقات جهانی کارگران به میزبانی اسپانیا در رشته‌های پرش طول و سه گام موفق به کسب دو مدال ارزشمند برنز شد و با توجه به آمادگی بالای خود از شانس نخست کسب مدال طلا در رقابت‌های قهرمانی کشور برخوردار است.

وی به دیگر مسابقات درنظر گرفته شده ورزشی برای کارگران نیز اشاره کرد و افزود: سومین جشنواره خانوادگی تفریحی و ورزشی کارگران طی ماه جاری در بندر انزلی برگزار خواهد شد که طی آن از استان اردبیل نیز دو خانواده چهار نفره شناسایی شده تا در این مجموعه حاضر شوند.

مهری یادآور شد: تیم سه نفره «درمانگاه شوک اردبیل» نیز به نمایندگی از ورزشکاران استان اردبیل از ششم شهریورماه در مسابقات بسکتبال قهرمانی کشور به میزبانی شهرستان گرگان شرکت خواهند کرد.

وی به موفقیت اخیر ورزشکاران کارگر اردبیلی نیز اشاره کرد و ادامه داد: برای اولین بار تیم منتخب دارت استان اردبیل طی هفته گذشته در مسابقات ورزش‌های کارگری کشور موفق به کسب مقام نائب قهرمانی شدند. 
 

۳ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۱۵
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید