اخبار

بررسی و تعیین تکلیف طرح های سرمایه گذاری مشکل دار

بررسی و تعیین تکلیف طرح های سرمایه گذاری مشکل دار
در سفر استاندار و مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل به شهرستان مشگین شهر تعدادی از طرح های دارای مشکل بررسی و تعیین تکلیف شدند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل؛ اکبر بهنام جو در جلسه کارگروه تخصصی اشتغال و ستاد اقتصاد مقاومتی شهرستان مشکین شهر اظهار داشت: با راه اندازی پیست اسکی و متجمع های خدماتی در شابیل و همچنین راه اندازی پزشک آبدرمانی، گردشگری در مشکین شهر چهار فصل می شود و زمستان بیدار نیز جایگاه واقعی خود را پیدا می کند.

استاندار اردبیل بیان کرد: به منظور بهره برداری بهینه از آبدرمانی های موجود در شهرستان مشکین شهر ۴ نفر از پزشکان عمومی این شهرستان برای آموزش های لازم به کشور ترکیه اعزام می شوند.

وی افزود: متجمع های آبدرمانی باید به تجهیزات پزشکی آبدرمانی مجهز شوند تا خدمات لازم به گردشگران ارایه شود.

استاندار اردبیل با بیان اینکه ۱۲طرح اقتصادی و عمرانی در هفته دولت به بهره برداری می رسد افزود: پروژه های خوبی در شهرستان مشکین شهر در حال اجرا است و ارزش پروژه های قابل بهره برداری بیش هزارو ۳۰۰میلیارد تومان برآورد شده است.

وی سفر قریب الوقوع رییس جمهور به استان اردبیل را یاد آور شد و گفت: در سفر رییس جمهور پروژه های خوبی در شهرستان مشکین شهر افتتاح می شود که مهمترین این موارد فاز اول پروژه (حدید مبتکران) کامیون سازی ، تولید لامپ های LEDو مجتمع آبدرمانی سلطان، پایاب سد احمد بیگلو با اعتباری ۲۴۰میلیارد تومان، نیروگاه خورشیدی رضی و راه چهار بانده از سه راهی صحرا تا مشکین شهر به مسافت۲۵ کیلومتر هستند.

بهنام جو با اشاره به اینکه فرماندار مشکین شهر و مدیران کل دستگاه های اجرایی در تلاش هستند تا مشکلات مردم به حداقل برسد گفت: بیش از ۸۰درصد مصوبات جلسات گذشته پیگیری و اجرایی شده است و باقی مانده مصوبات نیز با رفع موانع تسهیل می شوند.

این مسوول با بیان اینکه ۱۵۸ روستا از نعمت اینترنت پرسرعت بهره مند هستند اظهار کرد: در برخی از روستاها آنتن دهی با مشکل مواجه شده و با برنامه ریزی های لازم بیش از ۶۲ روستا از اینترنت پرسرعت 4G بهره مند می شوند.

رییس شورای اداری استان اردبیل گفت:برای تربیت نیروی انسانی متخصص جهت راه اندازی کارخانه های بزرگ پیگیر تجهیز آموزش گاه های فنی و حرفه ای در استان هستیم.

استاندار اردبیل افزود: همه ما تا آخرین نفری که در این جامعه از ناحیه بیکاری، اعتیاد و نارسایی اجتماعی رنج می برد بدهکار و مسوول هستیم باید پاسخگو باشیم.

اکبر بهنام جو ضمن تقدیر از مسولان دلسوز و سرمایه گذاران جهادگر بیان کرد: با همدلی و درک همدیگر می توانیم در راستای منویات مقام معظم رهبری گامهای اساسی برداریم.

در این جلسه تعدادی از طرح های دارای مشکل بررسی و تعیین تکلیف شدند و استاندار اردبیل در ادامه با دیدار مردمی چهره به چهره به مطالبات و مشکلات آنها پاسخ داد.

۳ شهریور ۱۳۹۸ ۰۷:۵۴
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید