اخبار

۷۰۰ شغل در شهرستان اصلاندوز ایجاد می شود

۷۰۰ شغل در شهرستان اصلاندوز ایجاد می شود
استاندار اردبیل گفت: با تکمیل پروژه های بخش خصوصی در حوزه های کشاورزی و صنعتی حدود ۷۰۰ شغل پایدار در شهرستان اصلاندوز ایجاد می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل؛ اکبر بهنام جو به مناسبت هفته دولت در اولین جلسه اقتصاد مقاومتی، کارگروه اشتغال و ستاد تسهیلو رفع موانع تولید در شهرستان اصلاندوز اظهار کرد: شهرستان نوپای اصلاندوز نیاز به تلاش جدی مدیران دستگاه های اجرایی دارد تا در سفر رییس جمهور به استان اردبیل اعتبار مناسبی برای زیرساخت های این شهرستان در نظر گرفته شود.
این مسوول با تاکید بر اینکه ساختمان فرمانداری باید تجهیز و راه اندازی شود گفت؛ با تامین اعتبار یک ساختمان مناسب برای فرمانداری این شهرستان احداث و مورد بهره برداری قرار می گیرد.
وی با بیان اینکه ایجاد نواحی صنعتی شهرستان اصلاندوز در دستور کار است گفت: مراحل اولیه طرح ایجاد شهرک و نواحی صنعتی این شهرستان طی شده، در آینده نزدیک شاهد حضور سرمایه گذاران در بخش صنعت و صنایع تبدیلی کشاورزی خواهیم شد.
استاندار اردبیل اظهار کرد:بحث آب شرب و آبرسانی به روستاها از اولویت دولت در منطقه است که خوشبختانه ۵۰۰میلیارد تومان برای آبرسانی به روستاها اختصاص پیدا کرده و ۲۵۰میلیارد تومان در سال جاری صرف این پروژه ها می شود.
رییس شورای اداری استان اردبیل افزود: بخش اعظم شهرک های گلخانه ای در منطقه اصلاندوز واقع شده است و تغییر الگوی کشت می تواند از میزان مصرف بی رویه آب کاسته و به افزایش راندمان تولید محصولات کشاورزی کمک کند.
بهنام جو با بیان اینکه برای ساماندهی تپه نادر ۲۰میلیارد ریال در اختیار میراث فرهنگی قرار گرفته است افزود: چشم انداز این تپه گردشگری است و میراث فرهنگی استان اردبیل باید با مدیریت جهادی و جدیت بیشتر طرح جامع گردشگری شهرستان را برای حضور گردشگران آغاز کند.
استاندار اردبیل گفت:راه اندازی کمپ های گردشگری و ورزشی در منطقه می تواند به میزان شور و نشاط در منطقه و اشتغال زایی کمک کند.
وی فرماندار را مسوول اصلی پیگیری مشکلات در شهرستان اعلام کرد و گفت: با توجه به اینکه اصلاندوز یک شهرستان مرزی است باید در زمینه فرهنگی نیز با محوریت امام جمعه توجه ویژه شود.
استاندار اردبیل با بیان اینکه دهیاری ها و شوراها در حل مشکلات به کار گرفته شوند گفت: دهیاری ها در مصرف بهینه آب و تغییر الگوی کشت و اصلاح نژاد دامی می توانند کمک کار فرمانداری ها در مراکز شهرستان ها باشند.
وی با تاکید بر اینکه مردم باید نتیجه فعالیت دستگاه های اجرایی را لمس کنند گفت: اکثر مدیران پای کار هستند اما باید با جدیت بیشتر این مساله قابل لمس بوده و ایجاد امید و نشاط بین مردم از وظایف اصلی مدیران در شرایط حاکم جامعه است.
استاندار اردبیل و جمعی از مسوولان در اولین سفر خود به مناسبت فرا رسیدن هفته دولت به شهرستان اصلاندوز ضمن حضور در مزار شهدای هشت سال جنگ تحمیلی با آرمان های شهدا تجدید میثاق کردند.
گفتنی است در هشتمین جلسه اقتصاد مقاومتی استان و اولین جلسه شهرستان بیله سوار چندین دارای موانع مورد بررسی قرار گرفت.

 

۲ شهریور ۱۳۹۸ ۰۷:۵۲
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید