اخبار

برخورد جدی با گودبرداری‌های غیراصولی و ناایمن

برخورد جدی با گودبرداری‌های غیراصولی و ناایمن
مدیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اردبیل: کاهش حوادث ناشی از کار در پروژه های گود برداری غیر صولی، تخریب و ساخت و سازهای غیر مجاز و نا ایمن و راهکارهای مقابله به صورت ویژه در دستور کار قرار دارد.

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اردبیل؛ جلسه هماهنگی با شهرداران مناطق پنجگانه در راستای کاهش حوادث ناشی از کار در کارگاه های ساختمانی در سالن جلسه اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اردبیل برگزار شد.

اصغر مناف زاده، مدیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل، جلسه مزبور در اجرای دستور معاون دادستان مرکز استان با هدف کاهش حوادث ناشی از کار در پروژه های گود برداری غیر اصولی، تخریب و ساخت و سازهای غیر مجاز و نا ایمن و راهکارهای مقابله با آن برگزار گردید.

مناف زاده، در ادامه  افزود با توجه به اینکه در کاهش حوادث ناشی از کار در کارگاه‌های ساختمانی نیاز به افزایش هم افزایی بین دستگاه‌های اجرایی فعال در این حوزه ضروری می باشد و تلاش می گردد جلسات هماهنگی بطور مرتب تشکیل و مصوبات با جدیت پیگیری گرد .

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اردبیل در این جلسه هماهنگی مقرر گردید کمیته ای مرکب از نمایندگان اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی، شهرداری منطقه مربوطه و سازمان نظام مهندسی واحدهای متخلف را بطور مشترک بررسی و نتیجه را به مرجع قضایی جهت تصمیم گیری نهایی اعلام نمایند.
۲۷ اَمرداد ۱۳۹۸ ۱۸:۵۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید