اخبار

آیین تجلیل از آزادگان اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل برگزار شد

آیین تجلیل از آزادگان اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل برگزار شد
با حضور مشاور امور ایثارگران استاندار آیین تجلیل از آزادگان اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل؛ به مناسبت سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی مراسم بزرگداشتی جهت تجلیل از آزادگان اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل با حضور مشاور امور ایثارگران استاندار برگزار شد.

قاسم رحیمی در این مراسم گفت: آزادگان سرافراز میهن اسلامی در دوران اسارت برای دفاع از اسلام و میهن اسلامی سختی ها و شکنجه های زیادی را تحمل کردند تا انقلاب و ارزش‌های اسلامی پایدار و استوار بماند.

وی بیان کرد: ایثار، شجاعت، استقامت و پایداری آزادگان سرافراز میهن در دوران اسارت مایه افتخار برای همه ملت ایران و میهن اسلامی است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل تصریح کرد: امنیت و آرامش امروز کشورمان مدیون استقامت و ایثار همه این ایثارگران است وهمه آحاد جامعه مدیون و مرهون ایثارگری آزادگان هستند.

در ادامه این جلسه رحیم صدقیانی، مشاور امور ایثارگران استاندار اردبیل نیز ضمن تبریک فرارسیدن سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به میهن اسلامی گفت: آزادگان مایه افتخار کشور هستند و حضور این آزادگان در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل سرمایه های گرانقدر برای این مجموعه است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل؛ در این مراسم 6 نفر از آزادگان اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل مورد تجلیل قرار گرفتند.

۲۷ اَمرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۳۰
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید