اخبار

پیام تبریک مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل به مناسبت سالگرد تاسیس بانک توسعه تعاون

پیام تبریک مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل به مناسبت سالگرد تاسیس بانک توسعه تعاون
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل طی پیامی پانزدهمین سالگرد تاسیس بانک توسعه تعاون را تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل؛ قاسم رحیمی طی پیامی پانزدهمین سالگرد افتتاح بانک توسعه تعاون را تبریک گفت.
 
متن پیام بدین شرح است:

 

"فرا رسیدن دهمین سالگرد تأسیس بانک توسعه تعاون را حضور محترم مدیران، معاونین، تعاون گران فعال عرصه کار و تلاش، ذی‌نفعان بانک، مشتریان محترم که بدون پشتیبانی آنان؛ به‌طور حتم هر نهاد و سازمانی فلسفه وجودی خود را از دست می‌دهد و تمام همکاران عزیز شاغل در مجموعه بانک توسعه تعاون استان اردبیل، صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم.
بانک توسعه تعاون امروز به عنوان بانکی موثر در پشتیبانی از نظام و دولت در خدمت رسانی به مردم به ویژه در حوزه پشتیبانی از تولیدکنندگان و تعاونی ها در مناطق مختلف شهری، روستائی و عشایری همت نموده و گام‌های بزرگی را در راستای ایجاد و تثبیت اشتغال پایدار و تولید برداشته است.
تلاش اعضای خانواده بزرگ بانک توسعه تعاون، با پشتوانه سترگ دانش و تجربه و با نشاطی که ریشه در پویایی و میل به پیشرفت دارد، سرمایه گران‌قدری را در اختیار این بانک جوان قرار داده است. امیدوارم با سرلوحه قرار دادن مشتری مداری، نوآوری، مشارکت در طرح‌های زاینده و سودآور، و ارائه خدمات جامع بانکی دستاوردهای تازه ای بر کارنامه پر بار و درخشان بانک توسعه تعاون در حوزه پولی و مالی، مسئولیت‌های اجتماعی و فرهنگی و حمایت و پشتیبانی از تعاونی ها و تولیدکنندگان داخلی را بیفزایید.
امیدوارم با همت بیشتر و تلاش‌های صادقانه و خالصانه شاهد موفقیت‌های بیشتری در مجموعه بانک توسعه تعاون باشیم. همواره موفق و سربلند باشید."
۱۶ اَمرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۴۸
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید